2737
2734
عنوان

پاگشا جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1689 بازدید | 97 پست
اگه کلشون رو نگم خیلی زشته فقط پدر و مادرش دعوت کنم؟

ببین باید شرایط زندگی خودتو بسنجی. من باشم دیگه از اول رو نمیدم. چون بدیهاشونو دیدم . ولی با همسرت مشورت کن ببین چی میگه  . بپرس ازش اگه فقط پدر و مادرش باشن بد میشه یا نه؟ اگه خواهر و برادرشو دعوت نکنی چند نفر کم میشن؟

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

گفتم بالاتر  غذا مجبوری یه نوع خوب بدین مثلا زرشک پلو مرغ دسر یا سالاد یا ژله یکیشو بزار چون ...

مرغ با برنج زعفرونی و برنج باقالا پلو

با سالاد فصل و ماکارانی و ژله

دلستر و نوشابه

با مخلفات ترشی و زیتون به نظرت خوبه دیگه

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)
2731
ببین باید شرایط زندگی خودتو بسنجی. من باشم دیگه از اول رو نمیدم. چون بدیهاشونو دیدم . ولی با همسرت م ...

ببین مادر همسرم میگه باید همشون رو بگیم 

اگه خواهر برادرهاش نیان نزدیک 22نفر کم میشه

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)
آره عالیه عزیزم سالاد ماکارونی هم خیلی خوبه کنار غذات

مرسی مریم جان امیدوارم که از بسش بربیام خراب نشه غذام راستش اولین باره دارم برای تعداد بالا غذا درست میکنم مخصوصا که تازه خودمم تازه عروسم شیش ماهه عروسی کردم.

بخدا خواهرشوهر من انقد وضعش خوبه میلیاردرن ولی همیشه فقط زرشک پلو میده یه بارم فسنجون

چرا؟؟ولی خوب فرهنگی رو رواج میده

2740
مدلشون اون مدلیه دیگه ما باشیم میگیم یه کبابم از بیرون بگیریم ولی اینکارو نمیکنه

خب شما هم براش یه غذا بذارین

اره مطمئنم اونا هم دعوتمون میکنن اگه نریم فکر میکنن از قصد نرفتیم که مهمونی ندیم

من مهمونی 30 نفره داشتم

مرغ درست کردم 

ژله

سالاد ذرت و سالاد شیرازی و ماست و خیار

خدایا هرجای ایرانم که دست میزنم درد میکند خودت مراقبمون باش😞                                                   عضو کمپین مبارزه با کلمات تهوع آورِ:شوشو(شوهر)  عِجقم(عشقم)🙊آخایی(شوهر) 🙊عجیجم(عزیزم)  پِری  آقایی(شوهر)  آز(آزمایش)  سز(سزارین)  اپی(ایپلاسیون)😳خخخخ(خندیدن مجازی)😤ازد(ازدواج)😞تودلی(جنین)😩چِلا(چرا)😖پسمل(پسر)😏دخمل(دختر)😕ریپ(ریپلای)😯رل(دوست پسر و دختر)😭دویوق(دروغ)😭عخی(آخی)👊پروف(پروفایل)😛خوشمل(خوشگل)👊کنجد(بچه)😩😩😩ز (زنگ زدن)😨                              
مرسی مریم جان امیدوارم که از بسش بربیام خراب نشه غذام راستش اولین باره دارم برای تعداد بالا غذا درست ...

انشالله از پسش برمیای و عالی میشه

من مهمونی ۳۰ نفره که دادم اولین بارم بود ولی چندسالی از ازدواجم میگذشت زیاد سخت نگیری عالی میشه 

ولی بیخیال بودم غذام خوب شد حساس نباش😁 تازه بعد مهمونیم یکی از جاری هام گفته بود قورمه از بیرون گرفته بود خیلی جاافتاده بود 😐 حالا من علاوه بر گوشت چندتا ماهیچه بره داخلش انداخته بودم که خوشمزه بشه گفتم کدوم رستورانی با ماهیچه قورمه میپزه😆😆

چه خبره اخه؟!

درک ندارن تو این شرایط اقتصادی و گرونی؟!

حالا اونا درک ندارن خودت چی استاتر؟!

من جای شما فقط برادر همسرمو با خانمش دعوت میکردم با مادر پدر همسرم نهایتش بود.

خواهشا تموم کنین این ریخت و پاشای اضافه‌رو این همه غذا و دسر و سالاد....

صُمٌّ بُكْمٌ عُمْيٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ   سوره بقره آیه ۱۸                       ((لا إِلهَ إِلَّا أَنْتَ سُبْحانَک إِنِّی کنْتُ مِنَ الظَّالِمِینَ)) 

عزیزم کم خرج تر از همه زرشک پلو با مرغه با خورش بادمجون البته اگه گوجه ارزون بشه😂😂😂سالاد فصل و سبزی خوردن کافیه دوغ و نوشابه 

من بشخصه ژله را یچیز زشت و سبک میدونم

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2706