2733
2734

نگاه کنید در مسائل مالی چطوری خودشو نشون میده. منظورم این نیست که مثلا  ازش سو استفاده مالی بشه نه... ولی یه فکت که هست مردی که بخواد با زنی ازدواج کنه نا خوداگاه دوست داره نقش تامین کننده بگیره یعنی اگر حتی خودت بگی من مستقلم و نیازی نیست ولی با دل خودش دوست داره خودش هزینه ها رو بده و اینو از شما قبول نمیکنه.  اگر دیدین حتی با وجود اینکه خرج میکنه باز به روتون میاره  یا اینکه حرف از سهم پول تو و من زد نمیگم  دوستتون نداره ولی با احتمال نود درصد شما کیس ازدواجش نیستید. یعنی قصد جدی با شما نداره. 

😎💚🐬
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
من با شوهرم دوست بودم ماهی یه تومن خرجی میزد به کارتم 

چقد با این جملت امید گرفتم من برام شارژ و نت میزد و پول غذاهارو حساب‌میکرد فک میکردم دارم گدایی میکنم ولی این جملت دلمو اروم کرد😁

🤰🏼❤️ (ناخواسته آمدی و شدی خواستنی ترین موجودِ هستی ام 🫀M💍) اقایون مریض و زن نما درخواست ندن نمیپذیرم اگرم بپذیرم فوش میدم دیگه خوددانی🤷🏼‍♀️

موافقم بشدت 

کلا مردا ذاتن دوست دارن برای  همسر خرج کنن زن ازش بخواد مخصوصا تو فرهنگ ایرانی باز خارج میگیم بخاطر یسری دلایل مردا هم تغییر کردن 

ولی تو ایران  هنوز اکثریت اینطورن مرد دوست داره اون تامین کننده باشه خرج کنه برای  زن و بچه اش این غیرت و مردانگیشونه

2706