2737
2734
عنوان

پاگشا جاریم

1689 بازدید | 97 پست

تقریبا خانواده اونا 25نفرن خواهر برادر هاش چی غذا درست کنم؟دسر چی؟سالاد چی؟سوپ؟

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
نظر من اینه دسر و سالاد خوبه ولی سوپ ضایع نیست؟

سوپ پیش غذاس. چرا ضایع؟! 

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊
2738

بنظر من سوپ شیر

کشک بادمجون 

باقالی پلو با مرغ دودی 

قرمه سبزی ووووووو

سالادم سالاد کلم کاهو 

یا سالاد مخلود ک هرچی دلت میخواد میریزی توش😁با ترشی و ماست و خیارو اینا سفره ب مخلفاتش ب چشم میاد بیشتر 

دسرم هرچی ک عشقت میکشه من فرنی با ژله توی لیوان میدم لیوانای مخصوص دسر 

من بیشتر اینجور چیزارو درست میکنم 

پ.ن قرمه سبزی جای گزین باقالی پلو ی ها بیشتر از دو سه مدل بنظرم ندید بدید بازی میشه دیگه

میشه لطفا واسه سلامتیم و سالم بودن آزمایشام ی صلوات مهمونم کنید. خیلی احتیاج دارم😔ممنون خواهر گلم                         اگر مستاجری بعد از هر نماز ۱۴ بار بگو یا جواد و یا بعد از نماز صبح یا نماز ظهر ۷۰ مرتبه تا ۴۰ روز  آیه ی ۲۹ سوره ی مومنون رو بخون .سر نمازات منو هم یاد کن😘
پاگشای ۲۵ نفرههههع چه خبره کل خونوادشونم میاره؟؟؟؟🤕😳😳😳

اره مطمئنم اونا هم دعوتمون میکنن اگه نریم فکر میکنن از قصد نرفتیم که مهمونی ندیم

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)
2706