2752
2734
عنوان

پاگشا جاریم

| مشاهده متن کامل بحث + 1693 بازدید | 97 پست
ببین نظر من اینه که اصلا از اول با جاری نباید رابطه آغاز کرد. حالا که دیگه داری دعوتشون میکنی خودتو ...

ببین مجبورم کردن یه چیزی که باید انجام بشه

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)

من دیشب ابجیمو پاگشا کردم .مامان و بابام و عروس و دوماد البته چون باردارم عممم ا مد کمکم .قرمه سبزی درست کردم با مرغ با دورچین قارچ و هویچ وفلفل و سیب ..سبزی و سالاد و...پذیرایی هم شیرینی تر و اجیل و میوه  و شربت همین 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من دیشب ابجیمو پاگشا کردم .مامان و بابام و عروس و دوماد البته چون باردارم عممم ا مد کمکم .قرمه سبزی ...

دستت درد نکنه عزیزم ولی همه اینا خودش کلیه

خوشحالی یعنی:دماغتو با لباس عشقت پاک کنی. چیه؟!خب من اینجوری خوشحالم ..به خودشم گفتم گفت اشکال نداره :)
2731
ببین مجبورم کردن یه چیزی که باید انجام بشه

پس خودتو اذیت نکن عزیزم. یه مرغ و یه خورشت و فوقش دوتا سالاد و ژله. از اول بخوای مهمونی بزرگ بگیری و .. توقع ها میره بالا همیشه همون انتظار رو ازت دارن. تو این گرونی هم واقعا آدم از پس اینجور هزینه ها اونم برای مردم برنمیاد

مشکل دنیا این است که احمق ها کاملاً بخود یقین دارند، در حالیکه دانایان سرشار از شک و تردیدند  
عزیزم هزینه اش واسه ۳۴ نفر میدونین چقدر میشه اینایی که شما گفتی؟

من چه کار کنم به نظرت؟هنگم

پس خودتو اذیت نکن عزیزم. یه مرغ و یه خورشت و فوقش دوتا سالاد و ژله. از اول بخوای مهمونی بزرگ بگیری و ...

اگه کلشون رو نگم خیلی زشته فقط پدر و مادرش دعوت کنم؟

خب تعداد مهمون من ۵نفر بیشتر نبود .واقعا الان نمیشه اینهمه رو مهون داد .

من اکه پنج نفر بودن که عالی بود بهترین چیزا رو براشون میذاشتم.ولی چون تعداد بالاست کیفیت میاد پایین

مرغ بزار برنجتم هم زرشک پلو کن هم باقالی پلو  با سالاد و ژله دوس داشتی یه سوپم بزار

دیگه خورشت دوم نذارم؟

من چه کار کنم به نظرت؟هنگم

گفتم بالاتر 

غذا مجبوری یه نوع خوب بدین مثلا زرشک پلو مرغ

دسر یا سالاد یا ژله یکیشو بزار چون خیلی هزینه اش میشه

نوشیدنی چندتا دلستر باید بگیری

ترشی و سبزی هم هرکدوم تونستی بزار

من یبار ۳۰ نفر مهمون داشتم قورمه سبزی پختم میتونی یجای مرغ قورمه بزاری فرقی نمیکنه فقط هم یه نوع پختم والا هنوزم اینقدر گرونی نبود بازم کلی خرج شد

بعد شام هم میوه یا شیرینی باید بدی اونم هست

بخدا خواهرشوهر من انقد وضعش خوبه میلیاردرن ولی همیشه فقط زرشک پلو میده یه بارم فسنجون

من سرکار میرم دست تنهام کسی نیست بیاد کمکم.واقعا هنگم چه کار کنم.همش دغدغم شده که این خوب برگزار بشه

من اکه پنج نفر بودن که عالی بود بهترین چیزا رو براشون میذاشتم.ولی چون تعداد بالاست کیفیت میاد پایین

من داداشمو پارسال پاگشا کردم سوپ شیر،باقالی پلو با گوشت گزاشتم مرغ شکم پر ،فسنجون،چیکن استراگانف،سالاد،ژله،ماست تعدادمونم ۱۰ نفر بود ولی اون یه دونه داداشم بود واسه جاریم عمرا

2706