2733
2739
عنوان

التماس دعا برای همه ی مریضا مخصوصا کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 7827 بازدید | 141 پست
سلام.. ببخشید چون خبر جدیدی نداشتم اصن یادم رفت بیام... بیحال یه گوشه افتاده هیچ تغییری نکرده.. فردا ...

الهی بمیرم برات خاله جون، بیدار شو ما رو خوشحال کن، چقدر تو ماااهی خاله جون، اون کلیپس های رنگی خوشگلشو ببین، پاشو قول میدم کلی از این گل سرا و کلیپسا واست بگیرم، کلی لباس خوشگل واست میگیرم میام پیشت عزیزم🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دو سه روزه انگار همه غمای دنیا اومده تو دله من

ی لحظه از فکرم ذهنم بیرون نمیره

وقتیم میام عکساشو میبینم ناخوداگاه اشکام میاد

خدا بنده هاشو دوست داره

هیچوقت صلاحش این نیست که ی مادر همه هستیش رو تخت بیمارستان زیر این دستگاهای لعنتی باشه

پس دعا کنین

فقط ازش شفا بخواهین معجزه بخواهین

خدایا برا تو که کاری نداره به همین شب عزیز قسمت میدم به زودی زود هوشیاریشو بدست بیاره صدا گریش بپیچه تو اناق

دیگه هیچ خبری از مریضی نباشه تو تن و بدن این طفل معصوم

دو سه روزه انگار همه غمای دنیا اومده تو دله من ی لحظه از فکرم ذهنم بیرون نمیره وقتیم میام عکساشو م ...

الهی آمین 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
2731
سلام عزیزم.. من که خوب نیستم انگار یه تیکه از وجودم نیست... بغض دیگه داره خفم میکنه. به دخترم قول دا ...

الهی بمیرم برا دلت خدا به حق ناله هایه حضرت زینب دلتو خوشحال کنه

ای خدا دلت نیا که نا امید بشه 

یا حضرت فاطمه شما مادرین دل شکسته این مادرو خوشحال کن

الهی قربون دلت بشم.کاشکی میتونستم بیام پیشت سرتو بگیرم تو بغلم دوتایی زار زار گریه کنیم

ای خدا دلم ریش شد 

ای خداااا😭😭😭😭😭😭😭😭

مرنجان دلم را ، که این مرغ وحشی 🕊                                     ز بامی که برخواست ، مشکل نشیند  ....💔
اسمش آلا هست قراره ایشالا خدا شفاش بده و اسمشو بذارن زینب

تو شناسنامش زینبه گلم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
2738
بچه ها میگفتن اسمش آلا هست و قراره ایشالا بعد شفا گرفتنش مامانش عوض کنه  مهم اینه ک ایشالا ب ز ...

نه تو شناسنامه زینبه ولی همیشه آلا صدا کردمش...چون شوهرم موقع ازدواج نذر کرده بود خونمون بهم بخوره بچه اولمو اگر دختر بود میزارم زینب اگر پسر بود میزارم محمدجواد... 

خدا بزرگه عزیزم ،چرا رضایت نمیدن 

ببینید دکتر رک گفت ما میخوایم تراک کنیم که دستگاه نزنیم براش.. ماام هرچی گفتیم یذره بهش وقت بدین شاید بیدار شد میگه نه بیدار نمیشه وگرنه تاالان میشد.. الان شوهرم میگه من رضایت نمیدم ک اگر خودشون خواستن انجام بدن باید از پزشکی قانونی بگیرن یه چند روز دیرتر میشه وگرنه شدنش میشه. شاید تواون چند روز بیدار شه

نه تو شناسنامه زینبه ولی همیشه آلا صدا کردمش...چون شوهرم موقع ازدواج نذر کرده بود خونمون بهم بخوره ب ...

آخی عزیز دلم

بچه ها تو تاپیکات گفتن قراره زینب بذاری

شوهرت رضایت نداد به تراک؟

بچه ها میگفتن اسمش آلا هست و قراره ایشالا بعد شفا گرفتنش مامانش عوض کنه  مهم اینه ک ایشالا ب ز ...

ایشالله عزیزم 

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
ببینید دکتر رک گفت ما میخوایم تراک کنیم که دستگاه نزنیم براش.. ماام هرچی گفتیم یذره بهش وقت بدین شای ...

سلام عزیزم.   سعی کن روحیت رو خوب نگه داری تا الا هم از شما انرژی بگیره بالا سرش حرفهای خوب بزن اصلا گریه نکن. 

2706