2737
2739

چند روز پیشدخترمو بردم پارک نزدیک خونه که سرسره بادی سوار بشه 

دختر من کلاس اول

یه دختر بود کلاس دوم اومده بود اونجا خط چشم کشیده بود قشنگ از این خط چشم گربه ای ها...مشخص بود خود مادرش کشیده براش...

یا یه کلیپی دیدم تو اینستا خانومه موی دختر ۶ ساله رو مش دراورد براش...

خوب این چه کاراییه که میکنن بعضیا...

هر کاری سنی داره...

ازدواج یه سنی داره ....

همینکارارو میکنید طرف ۱۶ ازدواج میکنه ۱۷ میزاد ۱۸ طلاق میگیره

تازه ۲۰ سالش نشده شکست خورده تو زندگیش..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

منم متنفرم از اینکارا 

اینکه بچه‌ها خارج از سنشون حرف میزنن و مادرشون قربونشون میره چندش‌آوره 

اصلا بچه‌هایی که چه رفتاری چه گفتاری چه ظاهاری خارج از سنشون هستن اصلا دوست داشتنی نیستن 

2738
اشتباهههه من دوس دارم برا دخترم لاک بزنم شوهرم نمیذاره چن روز پیش بچه ۶_۷ساله موهاشو بلوند کرده بودن ...

لاک بزن..‌من حتی دخترمو نذاشتم روسری سرش کنه مادرشوهرم بهش روسری خریده!!!ولی اینوارام نمیپسندم برای بچه...من برق لب عروسکی خریدم برای دخترم که حالت ویتامین داره اونو میزنه ولی خط چشم!!!

لاک بزن..‌من حتی دخترمو نذاشتم روسری سرش کنه مادرشوهرم بهش روسری خریده!!!ولی اینوارام نمیپسندم برای ...

میگه لاک نزن هم مضره هم الان براش زوده دخترم ۲سالشه

چون تو دارم همه دارم،دگرم هیچ نباید😊♥️

دختر من عاشق لوازم آرایشه، یه حالتی که دیدن جعبه آرایش من و تست لوازم براش رویا شده بود، با مشاور صحبت کردم و برای اینکه بعدا براش عقده نشه یه ست گیاهی و بچگانه براش خریدم و اجازه دادم که فقط تو خونه ازش استفاده کنه، دیگه دوره و زمونه عوض شده

2706