2733
2734
عنوان

توروخدا بذارید بچه ها تو دنیای خودشون بمونن😐

| مشاهده متن کامل بحث + 428 بازدید | 25 پست
لاک بزن..‌من حتی دخترمو نذاشتم روسری سرش کنه مادرشوهرم بهش روسری خریده!!!ولی اینوارام نمیپسندم برای ...

برق لب چرا میزنی....بعد روسری میگی نذار ضدونقیض هست این رفتار..

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تا ی حدی خوبه دختر منم بزرگه کلاس اولیه عاشق کلسر و گیره است تا حد امکان براش میخرم یا زمان تعطیلات لاک براش میزنم نمیدونم چرا دوست ندارم محدود بشه و چیزهایی که زمان ما تابو بود و ما دوسش داشتیم و الان که مادر شدیم برامون حسرت شده رو دوست ندارم دخترم تجربه کنه 

لاک بزن..‌من حتی دخترمو نذاشتم روسری سرش کنه مادرشوهرم بهش روسری خریده!!!ولی اینوارام نمیپسندم برای ...

بالاخره اون فرق ویتامین و غیر ویتامین رو نمیفهمه و ارایش براش عادی سازی میشه با همون برق لب .. کافیه دو سال دیگه بگذره ..

با احترام🙏زیر ۱۸ سال نظر ندن ریپ هم نزنن🙏
2731
برق لب چرا میزنی....بعد روسری میگی نذار ضدونقیض هست این رفتار..

لباش خشک نشه..اخه ۷ سالشه تازه چرا باید روسری بزاره...مادرشوهر من از خدا هم زده جلو...خود خدا میگه ۹ سالگی این میگه ۷‌...

با این کارا به بچه‌هاشون یاد میدن تو دوست داشتنی نیستی تو زیبا نیستی تو باید حتما مثلا خط چشم بزنی تا چشمات قشنگ بشه 

گذشته از بحث روانی 

بحث بهداشتی و تاثیر اجتماعی هم داره که پدست اون بچه از الان زیر اون لوازم آرایش نابود میشه و پیری زودرس میگیره تو مدرسه و مهد و... هم میخواد از کارایی که میکنه تعریف کنه بعد بچه‌های دیگه هم تحت تاثیر رفتار مخربش قرار بگیرن

واقعا خیلی بده

کار درست رو خونواده من کرد که نذاشت تو بچگی ارایش کنم ولی به شخصه اعتماد به نفسم خیلی رفت

دوستام ارایش میکردن

به خودشون میرسیدن

خیلی هاشون رفتن اصلاح

حتی عیباشونو برطرف کردن 

منم انگار ته غار...حس انسان اولیه بودن بهم دست میداد

من یک بسیجی ام✌ فقط حیدر امیرالمومنین است💖 از اول اومدم تکی تو کار ساختم من کارمو تنها✌شیعه علی بن ابیطالبم🌱جانم فدای رهبر✌ حاج قاسم: جمهوری اسلامی حرم است... ما ملت شهادتیم...ما ملت امام حسینیم🤍السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)🧡فقط یه دلداده واقعی میفهمه لحظه شماری برای ماه محرم و هیئت رفتن چه حسی داره💜
لباش خشک نشه..اخه ۷ سالشه تازه چرا باید روسری بزاره...مادرشوهر من از خدا هم زده جلو...خود خدا میگه ۹ ...

اگه دلیلت اینه ک خب خسک نمیشه خیالت راحت . دختر پسر نداره که ... پسرام ۷ سالشونه .. مگه برق لب میزنن برا خشکی لب ! این بیشتر برا قشنگیه .. نه چیز دیگه ای . اونم برا بچه ک پوست خوبی داره

لباش خشک نشه..اخه ۷ سالشه تازه چرا باید روسری بزاره...مادرشوهر من از خدا هم زده جلو...خود خدا میگه ۹ ...

خب کسی ک به حجاب اعتقاد داره .. این روند خوبیه ک از قبل سن واجب شدن یکم مراعات کنه ک به اون سن رسید براش عادی باشه . نه که روزی ک ۹ سالش شد یهو بگه باید حجاب کنی !! اونم بچه های الان ؟! مگه قبول میکنه ؟!! 

حالا من یه چیزی بگم دخترم براش روسری خریدم چون خیلی بهش میومد الانم بعضی وقتا بیرون میریم خودش میاره ک بکنم سرش و علاقه هم داره شماهم اگه دخترت علاقه داره بذار بپوشه چیکار ب سنش داری؟

چون تو دارم همه دارم،دگرم هیچ نباید😊♥️

خوب همش نذاره اما یه وقتایی بذاره بدونه دختره ...

خدایا دوستت دارم میدونم منو به خواست دلم میرسونی.مطمئنم