2737
2739

ازتون التماس دعا دارم... دکتر گفت دخترت تغییری نکرده.. من ناامید نمیشم و منتظر معجزم ولی گاها خدا حکمتشو یجوری نشونمون میده که هیچکس نمیفهمه چرا... ولی فقط اینو میدونم که خدا بد بنده هاشو نخواسته هیچوقت... امروز رفتم دیدم مادری که دیروزش بهم دلداری داد و گفت بچمون خوب میشه بسپار به خدا داره گریه میکنم... فهمیدم پسرکوچولوش رفته پیش خدا و برا همیشه فرشته شده... ایشالا خدا به مادرش صبر بده.. ولی همش یاد دیروز میفتم که من گریه میکردم و اون دلداری میداد... انقد شوکه شدم که یواشکی از پیشش فرار کردم نتونستم برم منم یچیزی برا دلداری بگم... فقط میدونم الان تو شرایطی ام که میدونم هرلحظه ممکنه منم جای اون مادر باشم... خدایا به مادرش صبر بده.. خدایا اینو برا هیچ مادر و بچه ای نخواه.. خدایا ازت میخوام قبل اینکه بخوام عزیزی رو از دست بدم خودم بمیرم چون میدونم من طاقت ازدست دادن هیچ عزیزمو ندارم... خدایا راضی ام به رضای خودت... اگر شفا بدی دلمو شاد کردی واقعا.. اگر نه هم حکمتت هرچی هست شکرت خدایا... التماس دعا برای دل همه مادرایی که کوچولوشونو از دست دادن... التماس دعا برای شفای همه بچه ها

😞😞😞زینب تغییری نکرده؟؟ایشالله که زینب کوچولو خوب میشه

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2738

عزیزم از خدا میخوام هر چی صلاح خودتو دخترته همون بشه ولی ما هم از خدا میخوایم صلاحش شفا دخترت باشه نه چیز دیگه 🙏

امن یجیب المضطر اذا دعاه و یکشف سوبرای شفا بیماران دعا کنیم خیلیا منتظر سلامتی عزیزانشونن و چشم به راه... خدا میگه منو صدا کنید تا شما رو اجابت کنم 🤲🏻

سلام 

گفتی سر دوراهی موندی که فقط بشینی دعا کنی و از خدا معجزه بخوای 

یا به پیشنهاد یکی از دوستان نی نی سایتی بری پیش حاج آقا نباتی 

گفتی فکر میکنی اگه بری در خونه ی کس دیگه ای به جز اوستا کریم کار درستی نکردی

مامان آلا به نظر من خدا به نیت آدمها نگاه میکنه تو قدم بردار برای رفتن پیش حاج آقا نباتی خدا خودش اگه ناراضی باشه نشونه های منفی رو بهت نشون میده

یا بالعکس

خدا بهت صبر زیبایی داده خدا به قول خودت به خاطر مریضی دخترت بزرگت کرده این شاید مقدمه ی صبر بزرگتری برات باشه شاید هم حکمت دیگه ای داره نمی دونم . من اگه بگم درکت میکنم دروغ گفتم چون پاره های تنم سالمن و دارن بازی میکنن کنارم

ولی دوست صبورم میتونم تا حدودی بفهممت با تصور کردن با تخیل کردن .

الهی که به حق دل کوچک رقیه ی بزرگوار تا اذان اولین مغرب دلشاد بشی .

سلام گلم

من که منتظرم بیایی تاپیک شفای زینب کوچولو رو بزاری

براش انرژی مثبت بفرست

وقتی میری پیشش دستاشو بگیر تو دستات نوازشش کن

باهاش حرف بزن

بهش قدرت بده کمکش کن خوبه خوب بشه بیاد خونه

والله علی کل شی قدیر

2706