2733
2734
عنوان

التماس دعا برای همه ی مریضا مخصوصا کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 7827 بازدید | 141 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

وای خواهر هی میام شما رو چک میکنم 

وای نمی دونم چی بگم واقعا نمی دونم

خدا خیلی ویژه کمکت کنه مامان قوی

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

انشالله كوچولوت صحيح و سلامت بياد بغلت

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊
نه عزیزم تو شناسنامه اسمش زینبه ولی صداش میزدن آلا

آهان نمیدونستم ببخشید

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊

وای خدای من.عزیزم سفره ای چیزی بندازه.نذری بده.از خدا میخام به این کوچولو شفا بده.خیلی سخته واقعا

خدا به حق ۱۲ امامش به حق پنج تنش به حق ۱۴ معصومش به حق ۱۲۴هزارتا پیامبرش به زینبت شفا بده

یا امام زمان قسمت میدیم به پهلوی شکسته ی مادرت یه نگاه به دل این مادر بنداز و بچشو شفا بده

یا امان حسین به حق گلوی پاره شده ی شیش ماهت دستای برده شده ی عباست به غریبیه خواهرت قسمت میدیم این زینب کوچولو رو شفا بده به احترام اسم خواهرت

خدایا تو رو به فرق شکافته ی علیت قسم میدم زینب کوجولو رو شفا بدع

دست رد ب سینه ی مادرش نزن

یا حضرت عباس به لبای تشنه ی کربلا قسمت میدم ،به مادرت زهرا قسمت میدم یه نیم نگاهی به دل این مادر بندازین

آخه خدا واسه تو که کاری نداره بخوای این بچه رو شفا بدی....😭😭😭😥😥😥

همسر عزیزم خیلی دوستت دارم.مرسی ک هستی.حتی فکر نبودنت دیوونه میکنه آدمو        ❤ سایِتان از سرمان کم نشود حضرت یاااااار ❤

دلم گرفته ... یکسال و سه ماهه این طفل بی گناه داره درد میکشه، خدایا کمکش کن، نذار اذیت بشه این فرشته خوشگل، مگه چه گناهی کرده که پاشو گذاشته تو این دنیای بی رحم، خودش که نخواسته، چقدررررر مظلومه این بچه پاک و بیگناه، خدایا کمکش کن...🙏🙏🙏🙏

چقد خوبه که این همه ایمانت و اعتقادت قویه. خیلی خوبه که انقد امیدواری. الهی خدا نا امیدت نکنه 

شنیدم دعای نی نی سایتی ها خیلی زود میگیره. خدایا یه مشکل و گره خیلی بزرگ تو زندگیمه برطرفش کن دوستان گلم التماس دعا دارم. هرکی دعا کرد برام بهم بگه براش صلوات بفرستم 

کاش بیای ی خبر از دختر خوشگلت بدی از دیشب منتظرم، ما رو بی خبر نذار

خدایا بابت هر شبی که بی شکر سر بر بالین گذاشتم، بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغاز کردم، بابت لحظات شادی که به یاد تو نبودم،بابت هر گره ای که به دست تو باز شد و من به شانس نسبت دادم،بابت هر گره ای که به دستم کور شد و من تو را مقصر دانستم،مـــرا ببـــخـش ….کمک کن تا بفهمم تو، کنار منی، نه روبروی من!
2706