2737
2734
عنوان

التماس دعا برای همه ی مریضا مخصوصا کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 7827 بازدید | 141 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم خودت خوبی، چطوری؟ دخترت زینب جون چی، خوبه؟ خیلی تو فکرشم عکساشم دیدم از جلو چشمام کنار نمیره، خوبید؟ بهتر شده؟

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2728
سلام عزیزم خودت خوبی، چطوری؟ دخترت زینب جون چی، خوبه؟ خیلی تو فکرشم عکساشم دیدم از جلو چشمام کنار نم ...

سلام عزیزم.. من که خوب نیستم انگار یه تیکه از وجودم نیست... بغض دیگه داره خفم میکنه. به دخترم قول دادم تا میتونم گریه نکنم... دخترمم که اینطوری افتاده روتخت... شوهرمم میگه رضایت تراک نمیده.... توکل به خدا

عزیزم اصلا یه دیقه هم از ذهنم نمیره الهی فداش بشم  همش میام تاپیکتو چک میکنم، انشالله هرچه زودتر به حق حضرت رقیه بحق حضرت فاطمه زهرا علیهاالسلام دختر گلمون خوب خوب خوب بشه 

براش صلوات میفرستم 

💕فدای سرت  اگر آنچه میخواستی نشد. اگر چرخ دنیابا چرختو نمیچرخد .تو چایت را بنوش☕روی ایوان خانه مادربزرگت بنشین و با او گپ بزن.میتوانی غرور را کنار بگذاری و عشق زندگیت را به یک شام دونفره دعوت کنی.❤️برای پرنده ها🕊️ دانه بریزی و بعد، از دیدن نوک زدن آنها به دانه های گندم🌾 لذت ببری.میشود دقایقی را برای مادرت ❤️کنار بگذاری و چند لحظه را در آغوش او سپری کنی میبینی که چقدر آرام بخش است.میشود از زندگی لذت برد .میشود از ثانیه ها 🕰️نهایت استفاده را کرد.مگر چقدر عمر میکنیم که بخواهیم آن را هم صرف سروکله زدن با این و آن بکنیم و از شکل راه رفتن همراهمان تا آبی بودن رنگ آسمانو گردی زمین 🌏ایراد بگیریم چه خوب میشد اگر میتوانستیم به زمین و زمان گیر ندهیم و سخت نگیریم.خوب میشد اگر زندگی میکردیم نه فقط نفس  میکشیدیم !😍😊
سلام عزیزم.. من که خوب نیستم انگار یه تیکه از وجودم نیست... بغض دیگه داره خفم میکنه. به دخترم قول دا ...

نمیتونم بگم کامل میفهممت، ولی یکمی می تونم یه زخم میفته روی تن بچمون ما کلی ناراحت میشیم و خودخوری می کنیم، یا یه آمپول ساده بخوان بهش بزنن، دیگه چه برسه این طور مریض بشه، توکل کن به خدا بسپار به خودش پاشو دو رکعت نماز استغاثه به امام زمان عج بخون حداقل اینه که آروم میشی عزیزم این بغضت یه کم ول میکنه. باهاش درد و دل کن آرومت میکنه خیلی منم هر موقع ناراحتم همین کارو میکنم مثل آب روی آتیشه.  

﷽❣ سلام امام زمانم ❣﷽مهدي اگر از دلشدگانت بوديم🌼چون ديده ي نرگس نگرانت بوديم�🌼🌼🌼 با اين همه روسياهي و بارگناه🌼اي کاش که از منتظرانت بوديم.🌼🌼🌼اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج.❤❤❤
2740
سلام.. ببخشید چون خبر جدیدی نداشتم اصن یادم رفت بیام... بیحال یه گوشه افتاده هیچ تغییری نکرده.. فردا ...

عزیزم پماد سودو کریم برا زخم عالیه کاش پیدا میکردی اگا بهت اجازه میدن بزنی ...

اگه پیدا نکردی ادرس بده برات بفرستم 

💣بی‌بی چک خوان سایت💣

عزیزممممم عکسشو دیدم ناخداگاه حس کردم این دختر نازمون بزودی خوب میشه فقط توروخدا لجبازی نکنید و بزارید دکترا کار خودشونو کنن علم پیشرفت کرده نگران هیچی نباشید 💜💜💜

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
@melissam     @reihon1376     @63hasti    

مرسی عزیزم

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
@melissam     @reihon1376     @63hasti    

ممنونم عزیزم که صدام کردی دلم کباب شدبمیرم برای الهی خدایا خودت نظری کن به این بچه بیگناه خیلی داره عذاب میکشه

😍😍خدایامواظب دخترام باش🤩🤩🤩.   کاربر۹۶ام
سلام عزیزم.. من که خوب نیستم انگار یه تیکه از وجودم نیست... بغض دیگه داره خفم میکنه. به دخترم قول دا ...

خدا بزرگه عزیزم ،چرا رضایت نمیدن 

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌

مامان آلاي هزيز روزي نيست كه برا دخترت دعانكنم از خدا ميخوا به حق شش ماهه امام حسين خودش بهتون نظر كنه 🌹🌹اميدوارم عروسي شو ببيني

🌹من به معجزه ها اعتقاد دارم 🌹خدايا خودت ميدوني چه چيزهايي در دل دارم خودت ختم به خيرشون كن❤️
2706