2733
2734
عنوان

التماس دعا برای همه ی مریضا مخصوصا کوچولوها

| مشاهده متن کامل بحث + 7827 بازدید | 141 پست

مامان زینب کجایی عزیزم؟از حال گل دخترت بهمون خبر بده

💙💙💙💙💙💙گروه آبی 💙 💙💙💙💙💙(وزن شروع 95)(,وزن فعلی74)💞💞💕 سرگروه مهربونم آسنات99💓💕💞در حال حاضر برای مدتی تثبیت هستم‌
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

زینب چطوره یه خبری بده

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐
خانوما کسی فامیلی زینب رو میدونه زنگ بزنیم بیمارستان حالش رو بپرسیم خیلی نگرانم

زنگ بزن مشخصاتشو بگو زینب ۱۵ماهشه مشکلش متابولیکه و الان تو کماس اینو بگی بهت میگن

به اینا نگاه کنید😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐😐اینام به شما نگاه میکنن جالبه نه منم خودم اول باورم نمیشد               یکی و دارم شب و روز به فکرمه😍😍.     طلبکاره پولشو میخواد😐

سلام.. ببخشید چون خبر جدیدی نداشتم اصن یادم رفت بیام... بیحال یه گوشه افتاده هیچ تغییری نکرده.. فردا باید شوهرم بیاد رضایت بده برا تراک... تمام تنش زخم بستر شده. زیر بغلش تمام زخم.. پشت سرش زخم میخوان بتراشن چسب بزنن.. گوشاش تاول زده هرچی پماد میزنم بهتر نمیشه... چی بگم دیگه.. توی تب هم داره میسوزه پرستارش میگه پایین نمیاد تبش... التماس دعا

سلام.. ببخشید چون خبر جدیدی نداشتم اصن یادم رفت بیام... بیحال یه گوشه افتاده هیچ تغییری نکرده.. فردا ...

الهی عزیزم😍گل سراشو ببین

ان شاءالله زود از خواب نازش بیدار میشه و بسلامتی میاد بغلت

سلام.. ببخشید چون خبر جدیدی نداشتم اصن یادم رفت بیام... بیحال یه گوشه افتاده هیچ تغییری نکرده.. فردا ...

ايشالا خود حضرت رقيه كمكش ميكنه و صحيح و سالم مياد بغلت❤️🙏🏻

صبح‌هایمان بی‌شک می‌تواند زیباتر باشند😍اگر تنها دغدغه زندگیمان مهربانی باشد❤️جای دوری نمی‌رود یک روز همین نزدیکی‌ها لبخندمان را چند برابر پس خواهیم گرفت،شاید خیلی زیباتر😊