2733
2734
عنوان

شوهرم ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 91 پست
البته شما هم از هر راهی بلدی مجبورش کن خرج کنه برات کسی رو میشناختم که تا زمانی که ازدواج نکرده بود ...

خوشبحالش چکارکرده چحوری درستش کردع ینی؟؟؟

وابستگی و مهرطلبی،دو عاملِ بزرگِ طلاق و بدبختیِ خانواده هایِ ایرانی!
کجاش مثلا ازیارانه خودم ۲۰ تومن بهم میرسه یعنی توماه۴۰ تومن جمع میکنم تو چن ثانیه خرج هیچی میشه

من همونم ندارم اخه😢

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لابد از اول کوتاه امدی،الانم مجبوری با التماس ازش پول بگیری...من تو همون دوره نامزدی یه دعوایی انداختم که کل کارتها و حقوقت رو باید بدی من مدیریت کنم،شوهرمم از ترسش داد...الان هفت ساله شوهرم از من پول میگیره

2731

عزیزم بنظرمن از اول زندگی باید بهش میگفتی که وظیفش که بدون پول بده من نامزد بودم از همسرم پول میخاستم از وقتی نامزد شدم بخدا یک قرون از خانوادم نگرفتم همین الانم که 13 سال از زندگی مشترکم میگذره اگه همسرم بهم پول نده باهاش حرف نمی زنم مرد باید بدون زن هزینه داره شماهم باهمسرت حرف بزن نشد که مگه پول ارایشگاه چقدره که دیگه نمیده من خودم آرایشگاه نمی رم خودم توخونه انجام میدم ولی پول ازش میگیرم 

من همونم ندارم اخه😢

اون کارای های منو انجام بدا به مروربا باقهریا دعوا یا مهربونی ازهردری وارد شو

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2740
خیلی دلم میخاست عروسی برم اما اگه فردا هم پول نداد برم آرایشگاه نمیرم اما امشب مجبورم برم تولد😔😭

نه اتفاقا باید شب نری چون فامیل اونه من اینجوری میکنم مخیلی مراعاتشو میکنم اما جایی دعوت باشم و لتزمم باشه و نده خیلی شیک میگم نمیرم 

نه اتفاقا باید شب نری چون فامیل اونه من اینجوری میکنم مخیلی مراعاتشو میکنم اما جایی دعوت باشم و لتزم ...

آخه خونه مادر شوهرمه تولد و کنار خونه ی ماست بخام نرم میدونم همش میخام بیان دنبالم و اون طوری بدتر میشه 

2706