2733
2734
عنوان

در ادامه تاپیک کاربر خوشاشتها..میخام داستان خودم و جاریم بگم.

| مشاهده متن کامل بحث + 427905 بازدید | 1372 پست
و این بار دیگه واقعاً منو طلاق داد  دقیقا اول ۸۸ بود ک رفتم ک جاریم ۶ ماهه بود تا اواسط ۸۸طلا ...

چقد خدا دوست داشته که از این شوهر وحشی بهتون بچه نداده... اونوقت بچه بغل بخاطر اخلاق شوهرتون کاسه چه کنم چه کنم گرفته بودین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اره دیگ سوال شد

میدونم ک سوالت جهت داره😏😏😏

اره بهش دادیم بابت همه بدی‌ها ک بهمون کرد...

😌😌😌🤪

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
چقد خدا دوست داشته که از این شوهر وحشی بهتون بچه نداده... اونوقت بچه بغل بخاطر اخلاق شوهرتون کاسه چه ...

بخدا وحشی دقیقا بهترین صفته براش 

کلا وحشی و قلدر

اگر یک روز از من بپرسندقوی ترین زنان دنیا چه کسانی هستند؟جواب می دهم...زنانی که تنهایی را یاد گرفته اند!
2731

راستی من اکثرا تو تاپیک ها کامنت های شما رو می‌دیدم.شخصیتتون و طرز صحبت و نظراتتون منو جلب میکرد.

مشخص بود پشت این کاربری خانمی پخته و قوی حضور داره.🥰😃

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
اولین باره تو این سایت یه داستان واقعی میخونم و بابتش احساساتی میشم.🥺❤️ امیدوارم همیشه دنیا به کام ...

مممنونم عزیزم لطفت مستدام.

بابت نظرت هم ممنونم‌.

راستی من اکثرا تو تاپیک ها کامنت های شما رو می‌دیدم.شخصیتتون و طرز صحبت و نظراتتون منو جلب میکرد. م ...

ای جانم لطفت و محبت شماست 

ممنونم بوووس

مممنونم عزیزم لطفت مستدام. بابت نظرت هم ممنونم‌.

❤️😘

«اگه هدفت رسیدن به چیزی باشه که با ذاتت در تضاده، همیشه شکست می‌خوری. هدفت باید این باشه که خودت باشی، که مثل خودت رفتار کنی و به‌نظر برسی و فکر کنی، که حقیقی‌ترین نسخهٔ خودت باشی. از خودت بودن استقبال کنی. تشویقش کنی. دوستش داشته باشی. برای رسیدن بهش سخت تلاش کنی. وقتی هم کسی مسخره‌ش می‌کنه یا بهش دهن‌کجی می‌کنه، محل نذاری. شایعات بیشترشون درواقع حسادتن و فقط ظاهرشون رو تغییر داده‌ن. سرت رو بنداز پایین. استقامتت رو حفظ کن. ادامه بده...»بریده ای از کتاب کتابخانه نیمه شب اثر مت هیگ
ببسن من با یک ساک از خونه بیرون کرد درواقع 

خدت لعنتش کنه

پسر قشنگم از وقتی اومدی هر روز مامانی بهاره😍.مادر بودن حس عجیب و خاصیست. احساس میکنم قلبم جایی بیرون از سینه میتپد.                                 پسرم، مرد کوچکم، جهان برای من در تو خلاصه میشود💙💙💙   پسرم آرام دوستت خواهم داشت طوریکه هیچکس به جز خودت این حس مرا درک نخواهد کرد💙
میدونم ک سوالت جهت داره😏😏😏 اره بهش دادیم بابت همه بدی‌ها ک بهمون کرد... 😌😌😌🤪

نه جانم بی منظور بود واقعا واسم سوال شد. همه چیز رو تعریف کردین

و این دیگ ته بیشعوری طرف بود ک نقش بازی کرد

و حقش نبود ک سکه و انگشترم بهش میدادین.

خیری نبینه.

دایی و زن دایی منم همین مشکل داشتن

و به اصرار زن داییم دخترخاله خودش رو انتخاب کرد برای داییم و ازدواج کردن

داییم برای هرکدوم خونه جداگانه گرفتن

و زن دومش هم باردار شد

قرار شد بچه دوم بده به زن اول ک دختر خاله خودش میشد و نداد

در اخر هم زد زیرش و بچه سقط شد

نه جانم بی منظور بود واقعا واسم سوال شد. همه چیز رو تعریف کردین و این دیگ ته بیشعوری طرف بود ک نقش ...

خب ما سکه نخریده بودیم کفتم مجبور کردم همسرم براش سکه بخره ک تو زایمان بهش بدیم ولی نخریدیم.

مامانم یادم نمیاد و نپرسیدم انگشتر چ کرد .

در واقع دیگه طلاق گرفتم ..و همه چی کنسل شد

گرانبها خوبی   چ خبرا  زندگی چطوره

ممنونم عزیزم 🙏❤

خدا رو شکر 

شما چطورید؟

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2706