2752
2734
عنوان

همسری که نمیاد پیش روانشناس

| مشاهده متن کامل بحث + 377 بازدید | 20 پست

باید فقط مردهاروگول زدبردروانشناس،هیچ مردی روانشناس روقبول نداره،همشون مثل بز تک شاخ میمونن یک دنده ولجبازکه حاضر نیستم واسه بهترشدن زندگیشون بیان روانشناس،بایدخانوم بهشون بگه من مشکل دارم استرس اضطراب یاافسردگی دارم بیاباهم بریم روانشناس یاروانپزشک حالم خیلی بده بعضی وقتها احساس میکنم یه چی بهم دستورمیده که تو رو بکشم ازت خواهش میکنم بیابریم پیشش تادوتاراهکاربده که دیگه این حالتهاپیش نیاد یاروانپزشک قرص بنویسع همین ،من خودم یه بارشوهرمو گول زدم بردم تیمارستان امین آباد گفتم خودم مشکل دارم افسردگی دارم،درحالیکه شوهرم مشکلش حادتروبدتربودتوخونه رومن چاقومیکشید،روانپزشک گفت این مشکلش بیشترازحدتصورحاده،چون به مشکل دیگه هم غیرازایناداره که جامعه روتهدیدمیکنه رواین حساب ازتیمارستان پیگیربودن ببینن قرصاشومیخوره یانه،بهم گفتن ازش جداشونامه هم بهت میدیم واسه حضانت بچه هات چون مشکلی داره که تهدیدمیکنه سلامت روانیه بچه هاتم،دیگه نمیتونم بیشتر ازاین سربازکنم ازمشکلش

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

راستش من خودم نمی خواستم شوهرمم پیش روانشناس بیاد، این که مشاور جلو شوهرم بگه فلان رفتارت اشتباه و باید فلان رفتار از خودت نشون بدی 

یا بگه این رفتار خانواده شوهرت طبیعیه و باید باهاش کنار بیایی 

یا این که بعدا به شوهرم راهکار بده که با همسرت اینطوری رفتار کن تا به حرفت گوش کنه 

یا از همه بدتر ، اینکه بگه ، روی راهکارهایی کار کنیم تا روابطتان با خانواده شوهر برقرار باشه ، بیزارم! 

برای مشاور یه مقدار از اذیت های خانواده شوهر تعریف کردم ، بعد شروع کرد در مورد بخشندگی حرف زد و اینکه تو ،خوبی باید به خاطر خودت انجام بدی و اونها بدترین آدم دنیا هم باشند ، تو کارهایی در موردشون انجام بدی که همیشه برای دیگران انجام می دی!!!    

_ ببخشید من مادر ترزا نیستم ، عمر نوح هم قرار نیست بکنم ، بدنم در برابر تنش و فشار و استرس ایمن نیست ، صبر ایوب هم ندارم!    همین الانشم کلی بیماری عصبی از دستشون گرفتم ، ترجیح می دم دور باشم و در آرامش باشم!  

به یکیشون از مشکلاتم با خانواده شوهر گفتم و اینکه دیگه قطع رابطه کردم، گفت خوب فعلا این هفته یه جعبه شیرینی بگیر برو خونشون تا کم کم روی درست شدن این رابطه کار کنیم! 🙄

گفتم من برای بهتر شدن حال روحی خودم می خوام بیام مشاوره ، نه اینکه کلی هزینه کنم تا رابطه ام با اون تحفه ها برقرار بشه ! 

حس می کنه اگه در مورد یه مشکل با مشاور حرف زدی ، قصدت حل اون مشکل هست!   نه فقط می خواهیم آسیبی رو که دیدیم بفهمه نه اینکه ما رو دوباره تو اون ماجرا بفرسته!  فقط می خواهیم کمک کنه اون زخم ها رو تنمون نمونه!  

کنار میای، کنار میایی، کنار میایی، بعد یه روز می بینی دیگه نمی تونی کنار بیایی، از همون کنار می زاری می ری!
باید فقط مردهاروگول زدبردروانشناس،هیچ مردی روانشناس روقبول نداره،همشون مثل بز تک شاخ میمونن یک دنده ...

آره به نظر من دیگه گاهی اون قدر جون آدم به لب می رسه که اجبارا سلام دست به این کار باید زده شه 

بزرگوار از راهنمایی شما هم سپاسگذارم 🌹

الهی در پناه حق و در اوج آرامش قرار بگیرید. 

نگین علینقی هستم و تمام اطلاعات بنده در سایت سازمان نظام روانشناسی موجود هست 🌹
راستش من خودم نمی خواستم شوهرمم پیش روانشناس بیاد، این که مشاور جلو شوهرم بگه فلان رفتارت اشتباه و ب ...

عزیزم سپاس از این که تجربه تون در اختیار ما قرار دادید 🌹

الهی که زیباترین ها توی مسیر زندگی تون قرار بگیره... 

باید فقط مردهاروگول زدبردروانشناس،هیچ مردی روانشناس روقبول نداره،همشون مثل بز تک شاخ میمونن یک دنده ...

عذرخواهی می کنم 

الان متوجه اشتباه تایپی شدم 

سلام تو اون جمله اضافی هست 🌹