2737
2739
عنوان

شوهرم ۵۰ ملیون پول تو حسابش داره اما.....

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 91 پست

شوهر من ۲ تت زمین داره  یه ازرا داره یه سانتافه حدود ۲۰۰ میلیونم تو حسابش پول داره ولی برام طلا نمیخره کلا ۱۰ میلیون الان طلا دارم 

اوایله ازدواج ۷سال پیش پراید داشت ولی خودشو پاره میکرد دونه دونه برام النگو  و هر مناسبت طلا میگرفت  پارسال کلشو فروختم  زمین خرید  الان دیگه برام نمیخره 

البته دوروزه قهرم باهاش برا شب یلدام تکپوش بگیره برام

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوایل برا ۱۰۰۰ تومنی که ته کیفم میموند رواونم حساب میکرد ولی بعد۴ سال که موهاموسفید کرد ادم شده ۲۰ د ...

وای مثل شوهر من.خب من چطوری پس انداز کنم؟نه آرایشگاه نه لباس نه کرم نه هیچی...

تازه یه چیز که میخره انققققققدر غر میزنه.انقدر چک میکنه انقدر بپز انقدر بریز.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
2731
ای وای کاش شوهر منم یکم پول نگه دار بود همیشه کلی پول خرج میکنه پولای خودشو پولای منو.میگه آدم هرچی ...

ای بابا

یکی اونجور یکی ام مثل مال ما که از خرج کردن میترسه.

اگه لباس بچه گانه👶👼 با کیفیت و قیمت مناسب 💃💃میخواین حتما حتما به آدرس اینستای  .Instagram.com/baby_clothes___baby سربزنین.کسایی ام که اینستا ندارن کانال تلگراممو سربزننbaby_clothes_baby 😊😊😊😍😍جنسام عالی ان قیمتام عالی تر.
مردا هرچی پولدارتر میشن خسیس ترن

نگو تو رو بخدا

یعنی از این خسیس تر😥

گفتم فوقش ۵۰ تومن آخه میخاستم شمع بندازم

می دونی این کارایی که خونریزی داره مثل موم انداختن و حتی بند و ابرو می تونه عامل انتقال بیماری های خطرناک مثل هپاتیت و ایدز باشه؟خودت تو خونه انجام بده.

وای مثل شوهر من.خب من چطوری پس انداز کنم؟نه آرایشگاه نه لباس نه کرم نه هیچی... تازه یه چیز که میخره ...

نه من یه ۱۵ روزمیرم مثلا ارایشگاه درحالی یه ماه یه ماه میرم پول اون وسطی ۱۵ تومنو پس اندازمیکنم.هرماه ۲۰ تومن از یارانه موازش میگیرم میگم پول بده هیچ وقت توجیبش پول نیس مثلا۱۰ هزاری ۵ هزاری باشه میده

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2740
ای بابا یکی اونجور یکی ام مثل مال ما که از خرج کردن میترسه.

به خدا خیلی ناراحت کننده س.هر وقت میخوام یه چیز گنده بخرم پول ندارم.به نظرم مرد خسیس باشه بهتره تا ولخرج باشه.این چیزاییم که تا حالا خریدیم با زور و دعوا پولاشو جمع کردم.اینور اونور خودم سرمایه گذاری کردم.یعنی اگه این کارای من نبود الان دوتا آدم شاغل داشتیم تو چادر زندگی میکردیم چون اون اصلا آینده نگر نیست

نه من یه ۱۵ روزمیرم مثلا ارایشگاه درحالی یه ماه یه ماه میرم پول اون وسطی ۱۵ تومنو پس اندازمیکنم.هرما ...

خوشبحالت😢

به خدا خیلی ناراحت کننده س.هر وقت میخوام یه چیز گنده بخرم پول ندارم.به نظرم مرد خسیس باشه بهتره تا و ...

نه بخدا مرد خسیس خیلی سخت تره.

مام چیزی نداریم چون اون فکر میکنه این چیزها غیرضروریه.

خوشبحالت😢

کجاش مثلا ازیارانه خودم ۲۰ تومن بهم میرسه یعنی توماه۴۰ تومن جمع میکنم تو چن ثانیه خرج هیچی میشه

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه
2706