1600
1605
عنوان

یه جمله که...

211 بازدید | 16 پست

یه جمله ای که بهتون انگیزه میده و اروم تون می کنه برام بنویسید. 

I can achive everything in the world if I want it and focus on it ;because I'm a woman. 

می تونم هر چیزی رو تو ی این دنیا به دست بیارم، اگه بخوامش و روش تمرکز کنم؛ چون من یه زنم. 🌺💪😉🌺😉

جمله شما چیه؟ 

I am everything I could ever need; I'm my own lover, family, friend, a shoulder to cry on, the only person I could rely and trust, I am strong, honest, powerful. I AM EVERYTHING 🌞💥🌼🌻

این نیز بگذرد

میگم زشت نیست یه اقایی هزار و اندی ساله منتظره ۳۱۳ نفره؟😔😔😔 .... روزی میاید از سوی مهربانی ... بیاین همگی دعا کنیم تا زودتر بیاد ... الهم عجل لولیک الفرج ... 

سیسمونی  نی نی لازم

اولین ، معتبرترین و کاملترین فروشگاه اینترنتی سیسمونی

همراه با مشاوره رایگان برای مادران

یه روز خوب میاد...

یا این نیز،میگذرد..

مادرم ميگفت :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…!فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده..
1522

به غمها اهمیت نده 

این نیز بگذرد 

در روی یه پاشنه نمیچرخه

صبح میشه این شب باز میشه این در 

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

وای من چرا ۴ جمله گفتم 😧

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
8

خارج ز تو نیست انچه در عالم هست 

از خود بطلب هرانچه خواهی که تویی💪🏽

👈دوتا جوجهعاشق همدیگه می شنهمش با هم بودن.اما وقتی بزرگ می شن هر دو تا خروس می شن ! 👉  نکته ی اخلاقی : تا وقتی جوجه ای عاشق نشو    
1601