2737
2734
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14748 بازدید | 1914 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

سلاام گلي  عشقم يهو شد از قبل برنامه ريزي نكرده بوديم😂😂😂

سلام عزیزم خسته نباشی😘فدا سرت من کلا از تاپیکا عکس بازی شانس ندارم😂

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
عههه من همش فكر ميكردم قدت ١٧٠ اينطورا باشه شكست عشقي خوردم با حدس اشتباهم😂😂😂

اینقدر خندیدم ک فکر کردی قد بلندم😜😜یکمم ب خودم امیدوار شدم😁😬

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2728
خخخخخ تو ک استارتری بیشتر زخم خورده ای پس😜😂

اوهوم😢

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
تنبلی دیگه😁 دیشب یک و نیم خابیدم صبم از هفت بیدارم بچه هارو راهیی کردم و رفتم بازارو متر کردم اومدم ...

😂😂😂بازار من خیلی برنامه ریزی شده سر فرصت اونم بعد از ظهر میرم هیچوقت یادم نمیاد صب رفته باشم  یه بچه ام دارم لنگه خودم هر چقد من بخوابم اونم با من میخوابه😴😴

2738
اینقدر خندیدم ک فکر کردی قد بلندم😜😜یکمم ب خودم امیدوار شدم😁😬

😁😁البته همش ١ سانت از من كوتاهتري 

ما قدمون خوووبه 😁😁

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام عزیزم خسته نباشی😘فدا سرت من کلا از تاپیکا عکس بازی شانس ندارم😂

😁😁😁

تو ك منو ديدي فقط عكس موهامو گذاشته بودم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
عب نداره من امیدمو از دست نمیدم سپردم به خدا

انشالله همه چيز درست ميشه عشقم

همين كه توكل كردي عااليه😍❤️❤️❤️

خوب کاری میکنی من عاشق خوابم😍

😁😁

2706