2737
2734
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14749 بازدید | 1914 پست
@mamosss     @tamana70     @morvarid69     @panisa1998   ...

سلام دخمل خوب برای چی قطع دسترسی بودی آخه😝😝😝

عاشق سریال هرجایی ام ...میران و ریان...پروفایلم مخصوصص اون سریاله...عشق منن این دوتا❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرضی یا چیچک چیچک رو که خیلیا ادب میکنن😂😂😂😂 مرضی هم که دست خودمو خودتو میبوسه🤣😂😂

بجون  خودم حالیم نیس😞😂🤣🤣🤣

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞
2731
قوربونت برم  ب خوبی تو 😍😍دخملی خوابه؟

نه بابا اونموقع خواب نبود داشت با باباییش بازی میکرد😂

فدات مرسی تو خوبی؟ 

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
نه بابا اونموقع خواب نبود داشت با باباییش بازی میکرد😂 فدات مرسی تو خوبی؟ 

ای حون  عین پسر من  😂

شرمنده دیشب گوشیم خاموش شد نتونستم   جواب بدم

تو حق نداری ب چیز های منفی فکر کنی ...تو از جنس خدایی   و خدا سرشار از انرژی مثبته                                          لبخند بزن دوستم :)            
ای حون  عین پسر من  😂 شرمنده دیشب گوشیم خاموش شد نتونستم   جواب بدم

نفسمممم خدا حفظش کنهههه عشق خاله روووو😍😍😍

دشمنت شرمنده منم دیگه رفتم لالا😂

خاطره زایمان طبیعی من درکنار همسرم❤❤دوستای گلم همسر بنده دندون پزشکن اگه سوالی داشتین درخدمتم❤
2740
سلامتی خوشگلم تو چه خبرا

سلامتيي

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
چی شد  دوروز نبودما چرا قطع شدین؟😃

سلام گل من

صفحه ٤٤ رو بخون نوشتم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
سلام دخمل خوب برای چی قطع دسترسی بودی آخه😝😝😝

عشقم صفحه ٤٤ رو بخون

عبضیا دیشب ک من نبودم عکس گذاشتید   اصلا من میرم ب نی نی یارمیگم قطع دسترسیم کنه   کمبود ...

سلاام گلي 

عشقم يهو شد از قبل برنامه ريزي نكرده بوديم😂😂😂

سلام عزیز دلم مرسی که بهم خبردادی😘😘😘😘 چشم حسوداااا کووووور

خوووبي گل من؟😍😍❤️❤️❤️❤️

عنترا چرا منو تگ نمی کنید پَ     ...

عاچقت شدم اصن😂😂

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
نه عشقم من ۱۵۹ تام حدودا ولی چون اصلا شکم ندارم و ۴۸ نه کیلو هستم فکر میکنن قد بلندم😂😂😂😘😘😘

عههه من همش فكر ميكردم قدت ١٧٠ اينطورا باشه

شكست عشقي خوردم با حدس اشتباهم😂😂😂

2706