2733
2734
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14749 بازدید | 1914 پست
ننه صفحه ٤٤ گفتم بخوون

باشه عزیزم الان میخونم

ادمها را نباید به هر قیمتی نگه داشت . همه برای ماندن نمی ایند. ادمی که میماند جنسش با دیگران فرق دارد.....برای ماندنش مجبور نمیشوی خودت را تغییر دهی .اینو بیاد داشته باش برای نگه داشتن ادما نباید خودتو زیر پا له کنی.....ادما باید با دلشان بمانند نه با جسمشان....

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

@delaram77tir     @deniiiiiz     @پریساباربی     @پريسابانووو ...

عشقم من باز دیر رسیدم🙄

گاهی آدم تو جنگ با خودش باید اونقدر پیش بره که یه ویرونه بسازه از وجودش...اونوقت از دل اون ویرونه یه نوری، یه امیدی، یه جراتی جرقه میزنه... بس نیست این همه ناکامی؟این همه بدبختی...توی دنیایی که دو روز بیشتر نیست،منتظر چی هستیم؟کدوم معجزه؟کدوم خوشبحتی باد آورده؟🍀
عشقم من باز دیر رسیدم🙄

اشكال نداره عشقم

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
@دفنه77    کامنتاتو خوندم عزیزم خیلی مهربون و دوس داشتنی هستی🥰🌹❤ @arezosham1998 &nb ...

عه😃سلاااام سلااااااام سلاااام

خوب بیدی؟؟؟؟

خدا روشکر برگشتی..لطف داری عزیزم..آزادیییت مبارک😀😀

صدری اوستا:تو دفنه هستی؟..دفنه:بله دفنه،اسم یه درخت...صدری اوستا:بله اسم یه درخته،اما چه درختی،ببین یه داستانی هست،آپلو بین دخترای خوشگل عاشق دفنه میشه،خیلی اونو دوست داشت اما دفنه یهو غیب میشه،آپلو میگرده و میگرده اما پیداش نمیکنه،بعدش نگاه میکنه به دفنه،یعنی همون درخت دفنه و بعد از اون به عشق دفنه حیاطش رو از درخت دفنه پر کرده...دفنه:من الآن دفنه ی آپلو شدم؟... صدریاوستا:نه،تو دفنه ی عُمرمیشی  
البته قبووول دارم بعد زايمان ادم هيكلش بهم ميريزه ولي قدت بلنده خيللي خوبه  فك كنم گلي هم قدش ...

نه عشقم من ۱۵۹ تام حدودا ولی چون اصلا شکم ندارم و ۴۸ نه کیلو هستم فکر میکنن قد بلندم😂😂😂😘😘😘

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
عه باز این دم بریده رو آزاد کردن 😁😁😁

اره عزیزدلم از بس ریش گرو گذاشتیم پیش نی نی یار ۵😂😂😍😍

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

عبضیا دیشب ک من نبودم عکس گذاشتید  اصلا من میرم ب نی نی یارمیگم قطع دسترسیم کنه  کمبود محبت گرفتم الان صفحاتو دیدم عکس گذاشتید من نبودم😓

@nazaniiiin   😒😒😒

@پرنسا۷۱   😒😒😒

2706