2733
2734
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14749 بازدید | 1914 پست
😂😂😂بازار من خیلی برنامه ریزی شده سر فرصت اونم بعد از ظهر میرم هیچوقت یادم نمیاد صب رفته باشم &nbs ...

اخه بچه های من صب میرن پیش دبستانی و مهد منم با خیال راحت میرم بازار...

شیش سال بود هر جا میرفتم حتی واسه خرید یه جفت جوراب مجبور بودم با بچه ها برم خیلی سختم بود ...الان راحت شدم مزه میده خیلی 😂

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
قبول داری من خیلی روت تاثیر میذارم؟😎

نه😐

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
نه😐

😒بخاطر من برگشتی

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
2731
😁😁البته همش ١ سانت از من كوتاهتري  ما قدمون خوووبه 😁😁

خوبیم کوتاه ک نه ولی متوسطیم البته از نظر نی نی سایتیا کوتاهیم ولی شوکول گفت قراره بریم بولیوی اونجا متوسط قدشون ۱۵۰ تاس ماها قاطی اونا قد بلند و رعنا محسوب میشیم ب خواهرمم ک ۱۶۳ تا هست گفتم بیا بریم قبول کرد بعنوان ملکه فعالیت داشته باشه🤣🤣🤣😂😂

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
اخه بچه های من صب میرن پیش دبستانی و مهد منم با خیال راحت میرم بازار... شیش سال بود هر جا میرفتم حت ...

😍😍😍اره حال میده بدون بچه ،من هرجا برم با شوهرم میرم امیر خیلی اذیت میکنه دوقدم راه میره میگه بغلم کن 😒😒خیلی خستم میکنه

خوبیم کوتاه ک نه ولی متوسطیم البته از نظر نی نی سایتیا کوتاهیم ولی شوکول گفت قراره بریم بولیوی اونجا ...

کجا منم ببرین

نه بسته ام به کس دل            نه کسته بس ده من بل              هرچی بیشتر به مردم نگاه میکنم و اونا رو میشناسم بیشتر درک میکنم که چرا خداوند به حضرت نوح گفت: اول حیوانات رو نجات بده!!  
😁😁😁 تو ك منو ديدي فقط عكس موهامو گذاشته بودم

با اینکه یبار بیشتر ندیدمت ولی چهرت همیشه تو ذهنمه عزیزم😍😍حتی نهالم تو ذهنمه وقتی چت میکنم قشنگ میاین جلو چشمم😍❤

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
انشالله همه چيز درست ميشه عشقم همين كه توكل كردي عااليه😍❤️❤️❤️

انشاءالله عزیزم انشاءالله برات بهترینا رو رقم بزنه 😍 اره عشقم خیلی خوبه ادم دلش اروم میشه

حسرت چیزایی رو میخوری که دیگه برنمیگرده و تا آخر عمر میشه حسرت 🙃
با اینکه یبار بیشتر ندیدمت ولی چهرت همیشه تو ذهنمه عزیزم😍😍حتی نهالم تو ذهنمه وقتی چت میکنم قشنگ می ...

عاقا قبول نیست تو دیدیشون😒😒

من فقط لنگای نازیو دیدم با گیساش😢

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
2706