2733
2739

من یه دخترم خرجمو از نامزدم یا بابام میگیرم 

دیشب مامانم با کلی اسرار می‌گفت بیا پیام هاتونو بخونم ولی من اجازه ندادم چون خالم گفته زشتع شاید نامزدش ( ) میخواد یچی بنویسه تو چرا می‌شینی پیام هاشو میخونی .

بعدش که نزاشتم شروع کرد به نالع و نفرین کردنم

بعدش منو نامزدم سر یه موضوع خیلی کوچیک باهم داشتیم صحبت میکردیم یهو مامانم گفت الان من زنک میزنم میگم چقدر حرف میزنید شما چقدر بحث میکنید شما رشته فلان بسان نامزدم گفت توضیح بده به مامانت خب سر چی بحث میکنیم گفتم به کسی ربطی ندارع دعوای منو و تو مادر و داداش نامزدم هم می‌شنویدن بحث مارو ولی مثل مامانم قاطی نمیشدن توی بحث 

بعدش مامانم آمد شروع کرد گریه کردن و پیام دادن به اکانت مادرش که چرا اینجوری میکنن فلان فلان چرا همش توضیحات خبر میگیره ازش گفتم چیو خبر گرفته داریم سر فضای مجازی بحث میکنیم 

بعدش نامزدم پیام داد گفت عشقم از خط مادرت مادرمو بلاک کن بزار متوجه نشه که بلاک کرده و پیام بده ولی مامانم نفهمه نمی‌خواستیم یه بحث کوچیک ما اینقدر بزرگ سه بعدش مادرم خودشو زد به کلی بازی منو کتک زد که چرا گفتی منو بلاک کنن و این حرفا 

بعدش الان صبح به بابام گفت خرجشو نده دیگه گوه میخوره لازم نکرده ببشخید دور از حضور 

تولد نامزدم هم نزدیکه الان من کلا ۵۰۰ تومن پول دارم چیکارش کنم بدبخت شدم 😭

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

به هیچ عنوان کنار مادرت با نامزدت صحبت نکن

دوست من بخاطر دعوای مادر و مادرشوهرش زندگیش پاشید

من نمیدونم تو دلت چی میگذره ولی حاضرم قسم بخورم ب اون لحظه ای ک کلی درد میکشی و چشمات پر از اشکه، خدا تو رو میبینه " خدا بی دلیل خواسته ای رو تو دلمون نمیذاره "
2731

متولد ۸۶ و نامزد؟ 

من برم سراغ درسم 🙄

این افراد لطفاریپلای نکنندعزیزان معتقد به افراط در دین و خشک و مذهبی /تویی ک نمیزاری بچت بره بیرون چون جامعه خرابه/ افراد فاقد بلوغ فکری و ذهنی/bts fans                                    نظرت با من متفاوته؟ریپ نکن عزیزم من خودم میتونم تصمیم بگیرم عزیزم هیچ وقت با نظر یک کاربر از راه خودم بر نگشتم پس؟نظر متفاوتتون رو بزارید کنار چای میل کنید (مودبانه ترین حالت🥰) این کاربر هیچ گونه علاقه ای به حرف زدن با شما نداره  بچه ها نخندینا ....🖤                                 بیستون که هیچ دماوندم گر سد بشو ؟ هدفم قسمت من بوده و باید بشود ما همچنان هستیم بر آن عهد که با خود بستیم🌱❤
2740

سعی کن جلوی مادرت اصلا با نامزدت حرف نزنی با سیاست برو جلو متاسفانه مادرت کمبود توجه داره میخواد با اینکارا خودش ارضا کنه اگه جلوش نگیری زندگیت به هم میزنه

ماه به من یاد داد حتی در تاریکی هم زیبایی هست که حتی وقتی حس میکنم کامل نیستم بازهم کافی ام 🌙🌠
چرا باید بحث تو و نامزدتو مادرت و مادرشوهرت و برادرشوهرت بشنون؟؟؟؟

اونا همیشه آخر شبا توی اتاق میخوابن باباش تو حال اونا با اینکه می‌شنویدن دخالت نمی‌کردن 

2706