1600
1480
عنوان

نهالم😎

| مشاهده متن کامل بحث + 14620 بازدید | 1919 پست
آره خب مگ‌چیه😒

هیچی😂😂😂

غلام علی حداد عادل که ريیس فرهنگستان ادب است،به جای واژه عربی مثلث واژه فارسی"سه بر"را جایگزین کرده،وبه جای متساوی الاضلاع "سه برسه بر برابر"وبه جای مثلث متساوی والساقین"سه بر دوبر برابر"را پیشنهاد داده.در ریاضی یک اصل وجود دارد که می گوید:اگردوضلع نا مساوی ازیک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع مثلث دیگر برابر باشدآن دو مثلث برابرند.حالا این اصل را از زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:هرگاه دوبر نابرابراز یک سه بر دوبر برابربرابر دوبر نا برابراز یک سه بر دوبربرابر دیگر باشد آن دو سه بر دوبر برابر برابرند     
دیگه پیر شدی ننه هیچی یادت نمیمونه

😂😂😂نخيرم اشتباه ميگيرمتون

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

خانم ها اگر کسی دنبال دکتر نازایی خاذق و خوب میگرده 

ما کمکتون می کنیم ، یا اگه دنبال اهدای تخمک هستن

هم میتونید با این شماره تماس بگیرید09122770014

یا اینستا ما رو دنبال کنید

1546
خوبي ايناز جون؟

نی نی یار تاپیک هستش برو لینک بده

نه بسته ام به کس دل    نه کستهبس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
😂😂😂نخيرم اشتباه ميگيرمتون

فرقی نمیکنه از علائم کهولت سنه دیگه پیرو فرتوت شدی ننه

غلام علی حداد عادل که ريیس فرهنگستان ادب است،به جای واژه عربی مثلث واژه فارسی"سه بر"را جایگزین کرده،وبه جای متساوی الاضلاع "سه برسه بر برابر"وبه جای مثلث متساوی والساقین"سه بر دوبر برابر"را پیشنهاد داده.در ریاضی یک اصل وجود دارد که می گوید:اگردوضلع نا مساوی ازیک مثلث متساوی الساقین با دو ضلع مثلث دیگر برابر باشدآن دو مثلث برابرند.حالا این اصل را از زبان پیشنهادی حداد عادل بازگو میکنیم:هرگاه دوبر نابرابراز یک سه بر دوبر برابربرابر دوبر نا برابراز یک سه بر دوبربرابر دیگر باشد آن دو سه بر دوبر برابر برابرند     
هیچی😂😂😂

😒

نه بسته ام به کس دل    نه کستهبس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          
😅 ديروزم يكي ميگفت زنايي كه بهشون تجاوز ميشه تقصير خودشونه ميخواستن ارايش نكنن چادر سرشون كنن حام ...

یا خداااا😱😖😫

خانم جلسه ای زیاو شده 

اینا حالا پیش خودشون دارن امربه معروف و نهی از منکر میکنن🤣🤣🤣

نسیه ممنوع حتی شما نی نی سایتیه عزیز🛑🔥

چقد من

8
اره

😒تو یکی حرف نزن عکس گذاشتی من نبودم

یا خداااا😱😖😫 خانم جلسه ای زیاو شده  اینا حالا پیش خودشون دارن امربه معروف و نهی از منکر می ...

يعني ببين چجور ادمايي اينجا هستن وقتي اينارو كنار هم ميذارم تازه ميفهمم فرهاد چرا ميگه از اين ديوونه خونه بيا بيرون(دور از جون شماها)😅😅

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1403
اخ اخ از دستت رفت دیگه😂😂کم سعادت بودی😕

😒😒عکس خودتم گذاشتی؟

فرقی نمیکنه از علائم کهولت سنه دیگه پیرو فرتوت شدی ننه

ايييييش نخيرممم 

توام جاي من بودي هر روووز يسري عدد و رقم و سند و .... روحفظ ميكردي بدتر از من ميشدي😒😒😒

1578