1600
1605
عنوان

نهالم😎

14622 بازدید | 1919 پست

دوستا خوشگلم وصل شدم به لطف شما😍😍

بیاین دورهمی😘

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

@nazaniiiin    

@پرنسا۷۱    

@گلبررگ_67    

@نرگسِ_او    

@tina_am    

نه بسته ام به کس دل    نه کسته بس ده من بل                     به دوستم میگم چرا باسنت انقد بزرگه؟؟؟ میگه خدا بیامورز مادرم جای پودر بچه بیکینگ پودر میزد بهم.....          

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

تگم نکن خودم اومدم😒

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊

پس شما وصل نبودی که اینجا ساکت بود

پروانه ها وقتی که میسوختن ، تقدیرتو دوختن به تقدیرم ....هر وقت دلت میگیره، میسوزم ، هر وقت دلت میسوزه، میمیرم ... خیلی دلم گیره، خیلی گرفتارم ... دوست داشتنت خوبه، خیلی دوست دارم

@varparide25    

@مامان_بزرگ1    

@mamaneamirjoon‍ 😍😍😍

@shabnam7575    

@شکلات_عسلی    

ورپریده چیکارکردی دیشب؟هوم؟🤨

۲آذر۹۸ دختر قشنگم ب دنیااومد😍😍♥️♥️♥️♥️♥️امضای جدیدمو بخونید👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻یکی یدونه مامان وبابا،دیگه کم‌مونده قدم بذاری رو‌چشمامون😍برای دیدنت لحظه شماری میکنیم فرشته کوچولوی من😘میدونم دلم برای همه این روزا تنگ میشه،برای این لحظه هایی که تووجودمی وانقدربهم نزدیکی،برای لحظه هایی که تکون میخوری ومن قربون صدقت میرم،نمیدونی چقددوست دارم دخترم،حاضرم همه چی رو فدای یه لحظه خوشیت کنم،مامان وباباهمیشه پشت توان،نمیذاریم کسی اذیتت کنه،توفقط بیا چشم ما رو روشن کن ب روی ماهت،ای ماه تر ازماه🤩برای سلامتی نورچشمم یه صلوات میفرستین😊
1432

منم درختم 😛😜😂

خانومای محترم ،آقایون بزرگوار لطفا به هیچ وجه درخواست دوستی نفرستین! سری اول رد میزنم ، سری دوم قطعا گزارش میزنم برات!😒 اصلا یهو دیدی قاطی کردم ،همون سری اول گزارش زدم😠. شماهایی که میان همه تاپیکای منو میخونین واقعا بیکار تشریف دارین 😏  به کسی مربوط نیست با کی حرف میزنم ،یا شوخی میکنم! 😐شاید آدم شوخی باشم ولی بازم دلیلی نمیبینم زود بیاین پسرخاله شین! 😕😕هر جور دوست داشته باشم رفتار میکنم.....در ضمن شاید به نظر بقیه تاپیکام بچگونه باشه ، ولی خودم بچه نیستم ،سنی ازم گذشته! ولی هنوز کودک درونم فعاله😃 یه چیز مهم بگم !!! اونم اینکه "" من به کاربرای تازه وارد مشکوکم""  اصلا چه معنی میده ، طرف دو ساعته عضو شده درخواست دوستی بده 😏😏 اصلا می دونین چیه !!، من به کاربرای قدیمی هم مشکوکم😅😅. اینایی که تا عضو میشن میگن ما صد سال خواننده خاموش بودیم ،همشون دروغگو هستن😅... قشنگ قبلش یه ده بیست تا کاربری دیگه هم داشتن!!!😐😐😐..... با تشکر الناز 😊

@mamaneamirjoon‍ 

@آیهان1373    

@میمونمت    

@mamani_roham    

@پریساباربی    

1403

جون جون عشخم نخال اومد😂😂😍😍نی نی یار ۵ مهربون وصلت کردا

@نی_نی_یار_5    چرا اینقدر تو ماهی عزیزم 😍😍😘😘مرسی ک نهال و نازی رو وصل کردی

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

@خاله_سوسکه76    

@_nilay    

@ملودی_94    

@سوگند22    

@narngk    

مامان امیرجونو تگ نکن قطعه

یه بارتو یه تاپیکی رفتم بعدش دیدم چه پالتوی قشنگی خریدم  بعد پیش خودم گفتم من کِی این پالتو رو خریدم دیدم عه اصلا اون من نیستم فقط عکس پروفایلش عکس منه وقتی من خودم خودمو قاطی میکنم چه توقعی از بقیه هست؟ هر کی عکسمو تو سایت بذاره روی پروفایلش خره  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم که خوندی بابا  

@mamaneamirjoon‍ 

شایسته کوووجایی؟

1611