1542
1480
عنوان

کاهش وزن

465 بازدید | 92 پست

سلام، خوبین؟ 

هرکس میخواد وزن کم کنه میتونه بیاد اطلاعاتشو بگه، براش محاسبه کنم و بهش رژیم مناسب و سالم بدم. 

بعدشم میتونیم با هم پایه شیم و با هم در ارتباط باشیم و وزن کم کنیم. 

اطلاعاتتونو تو همین تاپیک بگید لطفا (وزن فعلی، قد، سن، وزن ایده آل، میزان ساعتی که در هفته میتونید ورزش کنید و نوعش) 

سلام من عزیزممممم

72 وزنم 60 ایده آل  متاسفانه وقت ورزش ندارم قدمم 169-170

خداوندا خودت مواظب فرشته های کوچولوت که سپردیشون دست من باش.خدایا خیلی دوست دارم تو همیشه و همه جا هوامو داشتی دوسسسسسسسسسسست دارم خدا

قد ۱۸۰

وزن ۶۶

سن ۱۵

به نظرت باید لاغر کنم فقط یه کوچولو پهلو دارم 

+دکتر حالش چطوره؟                                             _ما هر کاری که تونستیم براش انجام دادیم ولی متاسفانه بدنش شعور پس میده                                                  ------------ -------------- ------------- --------------- ---------                آفتابه از طلا هم باشه آخر جاش توی توالته   حکایت بعضی هاست                      [ببخشید زیادی تو پست هام شوخم    ]♡♡ 

تنوع بالای محصولات ویژه مادر و کودک با تخفیف های استثنایی در فروشگاه اینترنتی پیلوا  ، 

در هر نقطه از ایران هستید خرید کنید و درب منزل تحویل بگیرید .

1546

سن 28

من وزنم 67

قدم 157

وزن دلخوام 60

نیم ساعت میتونم ورزش کنم الان چند روزه 10 دقیقه حلقه میزنم چون بیشتر کاهش شکم پهلو مد نظرمه و میخام حلقه رو ادامه بدم

تا جایی که نفس میکشی بخند و تاجایی که زندگی میکنی عشق بورز   
1432

قد ١٦٠

وزن ٥١

وزن ايده ال ٤٨

چربي موضعي دارم اونا ناراحتم ميكنه

من معتقد هستم كه زن در اصل ادم نيست/شايد گروگان خدا در دست ادمهاست/هرجا كه باشد مرد سرگرم است اما زن/هرجاي اين دنيا كه باشد باز هم تنهاست
مگه نباید الان مدرسه باشی؟یا بعداز ظهری؟

هههههه درس نمیخونم .متاهلم 

+دکتر حالش چطوره؟                                             _ما هر کاری که تونستیم براش انجام دادیم ولی متاسفانه بدنش شعور پس میده                                                  ------------ -------------- ------------- --------------- ---------                آفتابه از طلا هم باشه آخر جاش توی توالته   حکایت بعضی هاست                      [ببخشید زیادی تو پست هام شوخم    ]♡♡ 
1563

استارتر کجایی این همه آدم وایساده منتظر تو 

یاابولفضل😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲😲خدابا منو بکش کی تو ...

هههههههه خدا چرا تو رو بکشه .تو گوگل یه چرخی بزنی از رسم و رسومات مسخره سردربیاری میفهمی اصلا عجیب نیس 

1578