2737
2739

خيلي ببخشيد نميدونم چرا حسم ميگه داري خالي ميبندي اسي چون پيام ها خيلي شكل هم بودند چند بار هم ازت پرسيدم پيل چيه هردوتون به كار برديد ولي ج ندادي 

ايشالله كه خالي بندي باشه اگه راست هم ميگي اميدوارم حل بش مشكلت 

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

[QUOTE=115053249]خيلي ببخشيد نميدونم چرا حسم ميگه داري خالي ميبندي اسي چون پيام ها خيلي شكل هم بودند چند بار هم ازت پ ...[/QUچی؟؟؟؟من م

پیل چی؟؟؟؟من معنیشو نمیدونم ولی خب نمی تونم بهت ثابت کنم که چی بشه پولم میدین

2731
وای.الهی پس بخت و اقبال بدت بود ان شالله ک بعد از جدایی و ب زودی زود شاهزاده سوار براسب سفید واقعی ...

نه قید ازدواجو زدم نمیخوام اصلا حالو حوصله نمونده برام انگار پیر شدم 

میخ ام نفس بکشم

بزن دست قشنگروووووووو👏🏻👏🏻

آره ولی همه ش بعدش انکار کرد حرفاش و. گفت به خاطر همین اخلاقته که دوست دارم و هی می‌گفت فقط امتحان بود ، قبول دارم امتحانم اشتباه بود ، به خدا متاهل نیستم و تو چرا به من اعتماد نداری ، من درد و دل ها و حرفای تورو کامل باور کردم ، بهت اعتماد دارم تو چرا بهم اعتماد نداری . گفتم من باور نمیکنم مجرد باشی دیگه با من حرف نزن. گفت عجب غلطی کردم، ببخش من نباید با این پیش زمینه از پدرت تورو این شکلی امتحان میکردم. منم بهش گفتم فیلم از شناسنامه ت بگیر که ببینم مجردی یا متاهل ، خلاصه زد به کلی بازی و ادا درآوردن که وای تو به من اعتماد نداری و حالم بد شده ، نفسم بالا نمیاد و این حرفا و برام مظلوم بازی درآورد. الانم هنوز پیگیرمه ولی من بهش گفتم تا فیلم از شناسنامه ت ندی که مجردی دیگه باهات حرف نمی‌زنم ولی نداده تا الان ، حس میکنم واقعا متاهله نکبت

خيلي ببخشيد نميدونم چرا حسم ميگه داري خالي ميبندي اسي چون پيام ها خيلي شكل هم بودند چند بار هم ازت پ ...

من توتاپیک قبلیم اسکرین گذاشتم برو ببین یهو یه خانوم گفت بروشماره پاکن نگاه کردم دیدم اسکرین گرفتم شماره دختره هست الان شماره پاک کردم بقیشو گذاشتم منظورت اینه

2740
[QUOTE=115053249]خيلي ببخشيد نميدونم چرا حسم ميگه داري خالي ميبندي اسي چون پيام ها خيلي شكل هم بودند ...

خودت نوشته بودي پيلم شد اون نوشته بود پيلش شدم  چرا تو دو تو پيام انقدر كلمه هاي شبيه هم استفاده شده بود الانم كه پاك كردي دوباره بزار بهت بگم

فقط 11 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

[QUOTE=115053582]خودت نوشته بودي پيلم شد اون نوشته بود پيلش شدم  چرا تو دو تو پيام انقدر كلمه هاي شبيه هم استفاد ...[/QUOTمیگن پیله

اهان منظورم این بود اقام گفته تو پیلش شدی(یعنی اویزونش شدی التماسش کردی)اونم گفت خودش پیله شده(یعنی همون گیر دادن)شهرستان کرمان اینو میگن پیله یعنی گیر دادن

چرا دارم.بخاطر همون تحنل کردم ولی نشد خودش نخواست گفت برو

پس حسابی باید قوی باشی

باید اون قدر قوی باشی که قد دو تا آدم زنده و سالم باشی

باید برا بچه ت فداکاری کنی

باید خیلی بیشتر ب فکر خودت و سلامتی و روحیه ت باشی

باید یهو همه گذشته رو بریزی دور و از نو شروع کنی

2706