2733
2734

منم نوشتم تو چی عشقت عشق بود. به من میگی عاشق خانمت بودی اما الان داری بهش خیانت می‌کنی ، میگی منو دوست داری ولی انتظار داری با مردی بمونم که زن و بچه داره و از عذاب وجدان این رابطه و فکر اینکه همه ی عشق یک مرد نیستم آسیب ببینم. اونم منی که بهت گفتم بود چقدر از پدرم واسه زن باز بودن و خیانت کردناش متنفرم. بهش گفتم امتحانت اشتباهه. این امتحان عشق نیست ، عشق در ذات خودش پاکه ، کثیف نیست ، پلید نیست ، بودن من با یه مرد متاهل و موندن تو با من اگه متاهل بودم اسمش عشق نیست ، هوسه ، کثافتکاریه ، افسار دست شهوت دادنه. گفتم تو به من همون اول میگفتی متاهلی می‌دیدی که یک ساعت هم نمی‌نشستم پای حرفات

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم نوشتم تو چی عشقت عشق بود. به من میگی عاشق خانمت بودی اما الان داری بهش خیانت می‌کنی ، میگی منو د ...

بزن دست قشنگروووووووو👏🏻👏🏻

فقط 7 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وایییی چ قوم اجوج مجوجی هستن اصلا شما مگه تحقیق نکردین؟؟؟؟ چطورحاضر شدی عروسشون بشی؟؟؟ اینا خیلی ...

ب پیر ب پیغمبر از هرجا پرسیدیم گفتن خوبه محل کارش محله اخه خواهرشو دو عروس هنوز جدا نشده بودن فقط یکی اون موقع که من عروسشون شدم،بعداینکه عرویشون شدم یکی یجی اومدن خونه ننشون بخدا خودم هنگ بودم چی شده...بقران از بس شوهرمو دوس داشتم اصلا از شوهرم سوال نمیکردن چی شده ناراحت نشه تازه اصلا ب من معلومش نمیکردن من چن وقت بعد رفتنشون فهمیدم دیدم خیلی وقته اونام نمیان خونه مادر شوهرم اواخر خودم درگیر همین موضوع توزندگیم بودم کلا دیگه رفتوامد نداشتم 

ب پیر ب پیغمبر از هرجا پرسیدیم گفتن خوبه محل کارش محله اخه خواهرشو دو عروس هنوز جدا نشده بودن فقط یک ...

وای.الهی

پس بخت و اقبال بدت بود

ان شالله ک بعد از جدایی و ب زودی زود شاهزاده سوار براسب سفید واقعی بیاد سراغت جبران این مدت زندگی عذاب آورت بشه

2706