2733
2734
عنوان

آرزوهای پسرم 😭💔

| مشاهده متن کامل بحث + 3213 بازدید | 115 پست

اسی بارداری؟

یه تاپیکت گفتی جفتت پایینه

امکانش هست بچت به بچه تو شکمت حسودی کنه و دلش نخواد به دنیا بیاد؟

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حتما حرف میزدم.مشکلات اگه حل نشن تنش بیشتر و بیشتر میشه.دارین میگین بچه خوبیه(که به ندرت پیش میاد پس ...

خب پسر پر حرفی هم نیست فک نمیکنم دلیل اصلیشو بهم بگه حتی فک نمیکنم بتونه  در موردش با من حرف بزنه فک میکنم به باباش بگم تنهایی باهاش حرف بزنه بهتر باشه و من ب روی خودم نیارم اینو

من یه مادر قوی ام  

اینو بچه ها معمولا زمانی مینویسن که ناراحتن از دستتون 

یا اینکه یه رفتار ناراحت کننده داری باهاش 

تیکر رسیدن به اهدافمه!!                                                              سلام کلیشه کیدراما هستم درسته تکراریم ولی هنوز جذابیتای خودمو دارم 🤘                                                             کیدراما یه سبک زندگیه 😏😏                                                                                                                             اگه یک کیدرامر هستی باید بگم که راه ورود و درست اومدی اما خروجی نداریم😎✌                                                   میشه برا من و خانوادم ۵ تا صلوات بفرستی؟ ❤                                                                                                     
نه هیچکس همنام من نیست تازه دقیقا گفت از زندگی ما بره اگه تاپیکای قبلمو ندیدی من مادرخونده اش هستم و ...

چ بد شد

اميدوارم روي محبتت تاثير نذاره

كمتر بهش سخت بگير ميدونم برا تربيتش داري زحمت ميكشي و سخت گيري هات بخاطر اون هست اما اون فكر ميكنه اگه مامان خودش بود انقد سخت نميگرفت و زندگيش راحت تر بود

و اينكه حتما ببرش روانشناس كودك تحت نظر باشه موضوع كمي نيست

داره تو خودش ميريزه و احساساتش رو ب شما نشون ميده ولي بايد بتونه حس بدش ب شما هم نشون بده

نه هیچکس همنام من نیست تازه دقیقا گفت از زندگی ما بره اگه تاپیکای قبلمو ندیدی من مادرخونده اش هستم و ...

خب دلیلش همینه قلبا تو رو نپذیرفته ولی باهاش صحبت کن یا با مشاور صحبت کن

یه وقتایی جوابتون رو ممکن هستش ندم دلیلشم اینه با دلقکا نمیتونم بحث کنم.لطفا پیک می ها،اتنشن سیکرا،مرد ستیز و زن ستیز ها(×۲)عقب مونده های سنتی و مدافعان کودک همسر و کودک مادری ریپ نزنن چون زبونم نیش دار هستش چیزی میگم ناراحت میشید
خب پسر پر حرفی هم نیست فک نمیکنم دلیل اصلیشو بهم بگه حتی فک نمیکنم بتونه  در موردش با من حرف بز ...

نه ب باباش نگو چون مردا تو اين موارد خنگ هستن فوري ميره سر اصل مطلب و بچه از تو كينه ميگيره

فقط ببر روانشناس كودك

همچين بچه اي بايد از قبلتر تحت نظر ميبود

چه بچه  مرموزیه جوری بوده ک شما اگ نامه رو نخونده بودی نمیفهمیدی ک ظاهرا دوستت نداره!!بعدمن با۳۰سال سن ازیکی بدم بیاد طرف فوری میفهمه ازبس صایع بازی درمیارم☹️عزیزم احتمالابخاطر بچه جدید حسادت میکنه

لطفا خودتون رو خسته نکنید ،هیچ درخواست دوستی قبول نمیکنم

حتما ناراضیه دیگه وگرنه که نمینوشت 

کاربران آقا به هیچ عنوان من رو لایک و ریپلایی نکنید...الهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری(س) توروخدا برای ظهور آقاجانمون دعا کنید صلوات بفرستید..هرکس به سهم خودش زمینه ظهور رو فراهم کنه ظهور نزدیک است انشالله🌷🌷🌷❤
خب اگه جای من بودی با بچت حرف میزدی؟؟ البته فک میکنم یمقدار حساسیتش بخاطر بچه جدید هم باشه که قراره ...

اون برگه رو قرار نبود کسی بخونه

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 

اگر ميخاي نوحواني بدون تنش بگذرونه و ب بيماري ها افسردگي … مبتلا نشه يا دنبال رفيق بازي و اعتياد و .. نره ببرش روانشناس كودك تا بتونه احساساتش رو نشون بده خيلي عجيبه ك تا اين حد تونسته احساسش رو سركوب كنه و شما چيزي نفهمي

2706