2737
2739
عنوان

دخترا حاضرید ازدواج کنید عروسی نگیره براتون پسره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 95 پست

ببین عزیزم من خواهرم زمانی که میخواست ازدواج کنه گفت من عروسی نمیخام ولی مابهش اجازه ندادیم بدون عروسی بره ازمون دلخورم شدهاولی الان میفهمه که ماچکارخوبی کردیم،بعضی ازخانوادهای طرف مقابل اصلاظرفیت اینوندارن ،خواهرم اگربدون عروسی میرفت خیلی بی اجرمیشدولی اون زمان متوجه نبود،الان باافتخاردرموردعروسیش حرف میزنه،مجلسش خیلی بریزوبپاش نداشت هاوبه بهترین وجه برگزارش کردیم

لطفالایک نکنید،ممنون
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ماهی ۳بیشتر نمیگیره😑

خلیادهمین سه تومنم ندارن با درست خرج کردن همه چی درست میشه بستگی به محل زندگیتم داره

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
خبذپس اون عشق نیست اگه ادم عاشق باشه بخاطرعشقش از همه چی میگذره بعد چن سال مسافرت وخونه و...جورمیشه

اره من ی بار عاشق شدم حس میکنم دیگ نمیتونم عاشق بشم فقط وابستشم چون ادم واقعا خوبیه اون بیشتر دوسم داره

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
2742

من نظرم اینکه عقدر رو بزرگ تر بگیریم همراه با آتلیه و لباس عروس 

وقتی هم که میخواهیم بریم سر خونه زندگی خودمون بریم سفری چیزی یه مهمونی خیلی معمولی هم بدین بقیع هزینه ها رو هم با پولش خونه بگیریم یا یه خونه بهتر .

البته این رو هم بگم که اینا فقط رویاست هنوز طرفمان را هم نیافته ایم. 

دعا کنید بخت خوبی نسیبم بشه که حال خودم و دلم باهاش خوش باشه. 🙏🙏😢😢البته هرچه زود تر هم بیاد که چ بهتر😍😍

قسمت پرند تهرانه

نمیدونم چطور جایی هست ولی من اخلاق وادم خوبی بودن رو به پول ترجیح میدم

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
من نظرم اینکه عقدر رو بزرگ تر بگیریم همراه با آتلیه و لباس عروس  وقتی هم که میخواهیم بریم سر خ ...

یعنی هم جهیزیه با خانواده عروس. هم عقد سنگین با خانواده عروس. هم سیسمونی با خانواده عروس؟

عزیزم ازدواج داد و ستد و قرارداده نه فقط بین دختر و پسر. بین خانواده‌ها. همونقدری که خانواده داماد قدم برمیدارن خانواده عروس جبران میکنن و برعکس

مگر اینکه زوج هر دو شاغل و مستقل باشن و خودشون بابت همه‌چی هزینه کنن که اون وقت از یه جیب میره و فرقی نداره کدوم مراسم سبک‌تر و سنگین‌تر بشه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
2738
یعنی هم جهیزیه با خانواده عروس. هم عقد سنگین با خانواده عروس. هم سیسمونی با خانواده عروس؟ عزیزم ازد ...

چه امضای دوست داشتنی،بااجازه برای خودم سیوش کردم🌹

لطفالایک نکنید،ممنون
یعنی هم جهیزیه با خانواده عروس. هم عقد سنگین با خانواده عروس. هم سیسمونی با خانواده عروس؟ عزیزم ازد ...

درست می گین 

ولی منظورم این نبود که همه چی با خانواده عروس باشه برای عقدی بخشی رو خانواده عروس و بخشی رو خانواده داماد تقبل بکنند.

چه امضای دوست داشتنی،بااجازه برای خودم سیوش کردم🌹

عزیزم راحت‌ باشید

دیالوگ یه فیلم یا سریالی بود. خاطرم نیست اسمش

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
اگه مهدی باشه اره قبوله😁بقیه نه خخخخ

من حتی اگه امیر محمد عششششششقمم باشه میگم نه

چون باید دامادیشو ببینم عشقمو😍😍💓👑

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
آره. چون عاشقشم. فقط میخام بش برسم فقطططط 

منم از تو دیوونه ترم و میخوام بهش برسم

اما من همه چیو باهم میخواااام

لطفا اگر نظر من مخالف عقیده شماست بهم حمله نکنین. ریپلای نکنید.من فقط عقیده شخصی خودم رو مطرح کردم. جای هیچ دعوایی نیست. حوصله بحث باشما و تحمل بد لحنی یه عده تون رو اصلا ندارم. دوستتون دارم اما احترام براتون قائلم پس احترام قائل باشید. یادتون باشه شما با کلامتون فقط دارین سطح فرهنگ و ادب و شعور و تربیت خانوادگی خودتون رو میرسونین. باتشکر از همگی. راستی لایک ممنوع   
نه بابا فکر می کنه مفت اومدی قدر شما را نمی دونه حسابی بچزونش

آره خخخ من دختری نیستم که کم خواه باشم متاسفانه 😍😂😂😂خیلی تجملات دوست😍😍👑

2706