2752
2734
عنوان

دخترا حاضرید ازدواج کنید عروسی نگیره براتون پسره؟؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 751 بازدید | 95 پست

دختر خانم‌ها عروسی بگیرید حتی شده با ۱۰۰ نفر مهمان ولی عروس بشید

موافق حذف هزینه‌های زائد عروسی هستم ولی موافق حذف مراسم جشن نیستم

از گل‌آرایی بزنید. از ده مدل غذا بزنید و با یه جوجه و کباب تمومش کنید

ده مدل نوشیدنی ندید. انواع دسر و سالاد و بستنی و ... ندید

آتیش‌بازی رو میشه حذف کرد

ماشین خودتون هرچی هست گل بزنید و اجاره نکنید و خلاصه شلوغ بازی نکنید حتی اگه ته مایه‌دار عالمید.

ولی عروسی حتما بگیرید

پسری هم که اصرار داره جشن عروسی براتون نگیره با اون پول خونه اگر خرید یه دنگ بزنه به نامتون اگر نه سرویس سنگین‌تری بخره

اگرم میخواد مفت تموم شه به شرطی قبول کنید که جهیزیه نگیرید برای منزلش چون هزینه عروسی بیشترش با پول کادوها جبران میشه ولی جهیزیه ای که به خانواده عروس تحمیل میشه با هیچی جبران نمیشه

متاسفانه هرچی رو که ممد نبود و ندید، ما هستیم و داریم با کیفیت ۱۰۸۰ می‌بینیم!!
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
عشق یا پول؟اگ عشقتون پول نداشت ولش میکنید یکی جواب بده

عشق چون با عشق میشه بعد پول به دست اورد ولی هیچ وقت نمیشه باادم پولدار ک هیچ حسی نداری زندگی کنی تا چیزی بشه میگی اگه پیش عشقم بودم بهترین حال وهوا دلشتم و...

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز
عشق یا پول؟اگ عشقتون پول نداشت ولش میکنید یکی جواب بده

عزيزم همه چي عشق نيست ، درسته خيلي خوبه ادم با كسي كه دوسش داره ازدواج كنه ، اگه طرف بي پول باشه اولاي زندگي ميگي واسم مهم نيست همين ك عشقم كنارم باشه كافيه ، توي زيرزمينم باهاش زندگي ميكنم ، اما چن وقت ك بگذره و سختي بكشي ،كم كم پشيمون ميشه ادم 

بايد منطقي هم فكركرد 

عشق چون با عشق میشه بعد پول به دست اورد ولی هیچ وقت نمیشه باادم پولدار ک هیچ حسی نداری زندگی کنی تا ...

اخه مگ چندبار میخوام ازدواج کنم حسرت خونه ومسافرت خوب وی عروسی ب دلم میمونه تک دخترم هستم

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
عزيزم همه چي عشق نيست ، درسته خيلي خوبه ادم با كسي كه دوسش داره ازدواج كنه ، اگه طرف بي پول باشه اول ...

ماهی ۳بیشتر نمیگیره😑

هرگز بتودستم نرسدماه بلندم💔اندوه بزرگیست چه باشی!چه نباشی...
اخه مگ چندبار میخوام ازدواج کنم حسرت خونه ومسافرت خوب وی عروسی ب دلم میمونه تک دخترم هستم

خبذپس اون عشق نیست اگه ادم عاشق باشه بخاطرعشقش از همه چی میگذره بعد چن سال مسافرت وخونه و...جورمیشه

من هرجا نظر میدم نظر خودمه طرز فکر خودمه لطفا ریپلای نکنین جواب بدید من سوال استارتر جواب دادم نه به شما دوست عزیز