1600
1541
عنوان

نیاز به معرفی

160 بازدید | 38 پست

یه پسر دارم 32 ساله

تو شهر قم هستم 

دنبال دختر خوب میگردم

شرایطی که پسرم میگه برا همسر :

سیاسی نباشه

چادر محجبه باشه

خانواده روحانی نباشه

اهل رانندگی نباشه

حتی الامکان خانه دار باشه یا در شرایط زنانه کار کنه

همشو من دارم

فقط تازه راننده شدم

شرایط اقا پسر چیه؟

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖

همه  لباس  میپوشن  اما  هر  لباسی  خاص  نیست

1546

خب من ک هیچکدوووووم ازین سرایطو ندارم

هرکی ملاکاش برعکس ایناقاست بیاد پی وی😂😐✌

به نام خدا😶من ازدست مردا فرار کردم اومدم‌سایت زنونه واسه چییی درخواست دوستی میدی مردحسابی؟🤢نکن حاجی نکننننن..شرمت باد💨✋✋✋میپرسین چرا ترشیده؟میگم که ی روز ازمامانم پرسیدم‌ننه واسم خواستگارنیومده گفت نهههه✌🤐داداشم داشت ردمیشد مث خرعر زد گفت هاااااارهااااارترشیده😶داشتم فحش میدادم بهش وهمزمان تونی نی سایت ثبتنام میکردم که از سوز وجودم یهو دیدم زدم ترشیده وتائیدشده😐حالا اگه یه ذره شعور داشته باشی کاربر عزیز ایتقدنمیپرسی و مسخره نمیکنی😏ترجیح میدم بترشم‌تا ازدواج کنم بیام اینجا بزنم توسرم😝😝
8
همشو من دارم فقط تازه راننده شدم شرایط اقا پسر چیه؟

اسم پروفایلت😁😁😁

پدرم...گرقیامت قصه باشد من کجا بینم تورا؟🖤هیچ وقت فراموشت نخواهم کرد عزیز دلم، قلبم، روحم...کاش بهشت زیر پای تو بود تا الان از جایت خیالم راحت بود....قلبم رو با تو دفن کردند🖤

آهاااااااای.دخترای قمی بیاییییییییین!!!

خواستگارررررررررررر!!!😉😉😉😉😉😆😆😆😆

صبح پاشدم دیدم کاربریم تعلیق شده😢😢😢😢😢😢فعلا یه صلوات به نیتم بفرست تا ببینیم چی میشه😎😎😎😎😎😎😎
اسم پروفایلت😁😁😁

نکنه دختر باید بی اعصابم نباشه 😣

داستان عشق من . سال ۸۵ هست . اشتباه ۹۵ درج شده  لطفا با عشق وارد بشید و با انرژی مثبت خارج بشید .لینک کتاب الکترونیک داستانم من حالم خوبه دوستای نازم. ممنون از اینکه این بار رو از روی دوشم برداشتید. خیلی حس سبکی دارم الان. و الان حالم از اون شبی که تاپیکو زدم بهتر شده. ممنون از همدلیتون 💖 آرزو میکنم عشقِ خوب به موقع به سراغتون بیاد و حاصلی جز رسیدن نداشته باشه 💖
1403

یعنی بعد از گفتن بله تو مراسم عقد گواهینامه ی عروس رو پانچ  میکنید:))))))

مَرد هستم، همین...                                                                                                                              پرسیدند ادب از که آموختی؟ گفت: از کاربران نی نی سایت.
همشو من دارم فقط تازه راننده شدم شرایط اقا پسر چیه؟

کار آزاد )خدمات لیزر) تابلو سازی

خانواده روحانی 😂😂😂 ولی پسرم زن روحانی نمیخاد

بچه چهارم

دوخواهر دو برادر

1547