2733
2734
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21395 بازدید | 2754 پست
روزی یک ساعت حلقه میزنم.اما میترسم بعدا زانو درد بگیرم

بله مراقب باش چون حلقه ممکنه به کلیه هاتم آسیب بزنه

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چه ورزشی میکنید که ۴۰۰کالری میسوزونه

من نیم ساعت رو تردمیل میرم میشه نهایت۲۰۰کالری

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2731
چه ورزشی میکنید که ۴۰۰کالری میسوزونه من نیم ساعت رو تردمیل میرم میشه نهایت۲۰۰کالری

بستگی داره با چه سرعتی بری،من خودم دوچرخه ثابت دارم و درکنارش یوگا و پیلاتس کار میکنم

من امشب یک عالمه لواشک خوردم و دو عدد سیب🤨جای شام خیلی کالریش بالاست؟؟

جای شام؟نه دیگه مشکلی نیست،البته بازم باید کالریشو حساب کنی،اگه اندازه همون کالری شامته عیبی نداره،درضمن لواشک بستگی به طرز پخت ونوعش داره ، درواقع ممکنه کالریش خیلی بالاتر ازاینی باشه که فکرشو میکنی😅

جای شام؟نه دیگه مشکلی نیست،البته بازم باید کالریشو حساب کنی،اگه اندازه همون کالری شامته عیبی نداره،د ...

کاترین جون میشه بگی از کدوم سایت میتونم نرمش کار کنم برای پهلو ران و شکم ؟

من اصلا ورزش نمیکنم قرار بود برم باشگاه ولی همه جا فعلا تعطیله.البته کار خونه خیلی میکنم که گمون  نمیکنم ورزش حساب بشه 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
چه ورزشی میکنید که ۴۰۰کالری میسوزونه من نیم ساعت رو تردمیل میرم میشه نهایت۲۰۰کالری

حلقه میزنم یک ساعت ک ۳۳۶کالری میسوزونه.۵۰۰تا حرکت ورزشی هم برا شکم و ران و پهلو و ب ا س ن میزنم ولی نمیدونم چقد کم میکنن اینا.خودم پنجاه لحاظشون میکنم

جای شام؟نه دیگه مشکلی نیست،البته بازم باید کالریشو حساب کنی،اگه اندازه همون کالری شامته عیبی نداره،د ...

یا خداااا

لواشک لقمه ای ترش از این شکلاتی ها

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
کاترین جون میشه بگی از کدوم سایت میتونم نرمش کار کنم برای پهلو ران و شکم ؟ من اصلا ورزش نمیکنم قرار ...

عزیزم تو گوگل سرچ کن ورزش درخانه،و یا از اپلکیشنای ورزشی مثل این👇رو دانلود کن (تو گوگل اسمشو سرچ کن)

2706