2737
2739
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21336 بازدید | 2754 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

درکت میکنم عزیزم.مگه کالری شماری نمیکنی؟

نه فرق داره رژیمم هوس لواشک کردم گفتم ترش کالری نداره

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2728
22تا30ینی بالاخره کدوم عددشو باید درنظر گرفت؟

نمیدونم بستگی به اندازشم داره،و کلا شما نیابد حتی به کالری  اون خیاری که میخوری(اینکه چقدرکالری داره)اعتماد کنی برای مثال میگن خیار تا حدود21تاکالری داره ولی این برای یه خیاره متوسطه و بزرگش به 30تاهم کالریش میرسه،

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 

کلا نمیشه گفت برنامه های کالری شمار دقیق دقیق هستن،شما باید همیشه کالری هاتون رو بالاتراز جمع کالری که برنامه میده بهتون حساب کنین(یعنی اگه برنامه میگه امروز شما 800تاکالری مصرف کردین حداقل شما باید850رو درنظر داشته باشین درمورد فعالیت ورزشهاتونم همینطور)

اره لواشک ها کار خودشون کردن خودم کشیدم دیروز امروز هیچ کم نکردم

درعوض تجربه شد واست،دیگه الان قویی ترازقبل پیش میری مطمئنم😍💪

درعوض تجربه شد واست،دیگه الان قویی ترازقبل پیش میری مطمئنم😍💪

به خدا هنوز تو شوک هستم

اصلا باورم نمیشه آنقدر کالری داشته باشه

سیب هم پرکارترین اونم دوتا خوردم هوف

من یه آدم چاق هستم😭در حال رژیمم.هر کی امضام دید،بهم انگیزه بده//هدف اول ۸کیلو کاهش
2740
بچه ها هستین؟کنار اعلانات بالای صفحه ی چیزی هس مث پاکت نامه چرا هر چی میزنم روش باز نمیشه؟

نمیدونم،برو بیرون دوباره بیا تو سایت،مال من که باز میشه

به خدا هنوز تو شوک هستم اصلا باورم نمیشه آنقدر کالری داشته باشه سیب هم پرکارترین اونم دوتا خوردم ه ...

عزیزم،نمیدونم چرا انقدر به تو احساس خوبی دارم😅😍

ولی اون سیبی که خوردی فقط انرژی بهت رسوند نه چربی زائد خیالت جمع😉

عزیزم،نمیدونم چرا انقدر به تو احساس خوبی دارم😅😍 ولی اون سیبی که خوردی فقط انرژی بهت رسوند نه چربی ...

فدات شم مرسی

بالاخره تاثیرش گذاشته

دیگه لااقل ۲۰۰گرم کم میکردم محض دلخوشی

عزیزم،نمیدونم چرا انقدر به تو احساس خوبی دارم😅😍 ولی اون سیبی که خوردی فقط انرژی بهت رسوند نه چربی ...

سلام گلم امروز اصلا از خودم راضی نیستم😢روزای اول اصلا سرگیجه نداشتم الان حدود 6 دل ضعفه شدید بهم دست میده مجبورم یه چی بخورم بنظرت اون تایم یه کاسه ماست یا سالاد کلم بخورم بده؟

کالری امروزم 1169 باید 1052تا میخوردم😣

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
سلام گلم امروز اصلا از خودم راضی نیستم😢روزای اول اصلا سرگیجه نداشتم الان حدود 6 دل ضعفه شدید بهم دس ...

سلام عزیزم،بله میتونی بخوری،حتی میتونی تو اون تایما چیزهای سنگین مثل وعده های ناهارت یا صبحانتم بخوری(مثلا میتونی جاهای وعده هاتو عوض کنی،)سعی کن از میوه و سبزیجات زیاد اسفتاده کنی کلا،به خودت سخت نگیری،استرس نداشته باش،مسابقه نیست ریلکس بیا جلو😉

سلام عزیزم،بله میتونی بخوری،حتی میتونی تو اون تایما چیزهای سنگین مثل وعده های ناهارت یا صبحانتم بخور ...

وااای ممنومم ازت دختر خوب الهی خوشبخت بشی تو برام کلی انرژی مثبتی.همسرمم میگه تو همش استرس داری و فقط به فکر شمردن کالری هستی حساس شده 😯مردا واقعا فضولن..

پیشنهادت عالیه اخه من اصلا صبحا دهنم برا غذا وا نمیشه اونو میزارم عصر میخورم 

دوستان من سامارا هستم عضویتم سال 95بود ولی به دلایلی کاربری قبلیم حذف شد
وااای ممنومم ازت دختر خوب الهی خوشبخت بشی تو برام کلی انرژی مثبتی.همسرمم میگه تو همش استرس داری و فق ...

خواهش میکنم عزیییییزم😍😍😍😍💋💋💋💋💋💋

اره اصولا کسایی که میان تو راه لاغری خیلی از لحاظ روحی بهم میریزن،طبیعی هست اما باید کنترلش کرد وگرنه مشکلات زیادی به وجود میاره،😉

2706