2733
2739
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21303 بازدید | 2754 پست
خب دوستانی که میگفتن کارکرد با برنامه مانکن رو بلد نیستن اینم لینک سایتش که کامل توضیح داده https:/ ...

من هرچی میزنم میگه خصوصی نیس وانمیکنه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من هرچی میزنم میگه خصوصی نیس وانمیکنه

خب پس خودت تو گوگل سرچ کن کارکرد با برنامه مانکن ببین چیا میاد بالا

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
2738
@mahsasiavash     عزیزم اون تاپیک که ققل شد اگه دوست داشتی بیا اینجا تا باهمبه هدفمون ...

مرسی ک تایپیک زدی گلم

من اون روز شروع کردم از فرداش امروز روز دوممه خیلیم راحت داره میگذره 😻

فایتینگ😘

میدونی کجاش خنده داره؟ این که تو فکر میکنی من خودمو درگیر یه بحث احمقانه میکنم درحالی که حتی نمیدونم طرف مقابلم توی دنیای واقعی چند سالشه و چقدر سواد داره 😂 ولی من فقط حرفم و میزنم و میرم اگر هزار بارم ریپلای کنی نگاه نمیکنم🤭 اینترنت جامعه را به فساد نکشیده ، این فساد شماست که اینترنت آن را به تصویر کشیده
مرسی ک تایپیک زدی گلم من اون روز شروع کردم از فرداش امروز روز دوممه خیلیم راحت داره میگذره 😻 فایت ...

خواهش خوشگلم

اره ادم با اراده بیوفته تو راه لاغری خیلی راحت میگذره..هیچ لذتی بالاتراز خوش اندامی نیست😁👍

مرسی ک تایپیک زدی گلم من اون روز شروع کردم از فرداش امروز روز دوممه خیلیم راحت داره میگذره 😻 فایت ...

هر فقط احساس کردی نیاز به انگیزه داری فقط به این تاپیک سر بزن😁😍💋

من امروز کالریمو با 760بستم 💪💪💪😍😍😍😍👇👇👇👇

” کسی که می خواهد کاری را انجام دهد راهش را پیدا می کند، و کسی که نمی خواهد کاری را انجام دهد، بهانه اش را پیدا می کند ”

2706