2726
عنوان

خب هر کی میخاد لاغر بشه بیاد....(دراین راه اراده و انگیزتون میشم)

| مشاهده متن کامل بحث + 21293 بازدید | 2754 پست
من چندددد وقته کالری شماری میکنم فقط ۷۰۰ گرم کم کردم😒😒

باید به بدنت شوک بدی حتما استپ زده وزنت فعالیتتو بالاببر یا دو روز درهفته خیلی کمتر ازحدمجاز کالری که برای خودت درنظر گرفتی بخورر 

{{یک فمینیست واقعی،یک گیاهخواراست}}    کلیک کنید👈کتابهای که حتما باید بخونیدش 
کاترینی ی چی مگم دعوانکن من پیارسال ۳۰کیلو کم کردم ول کردم برگشت همش 😭😭😥😥🙈🙈

بازم فدای سرت عزیزم به جاش عشق کردی زندگی کوتاهه 

توالان فرصت داری تا دوباره شروع کنی دیگه مراقب باش این فرصت از دستت درنره چون همونجور که میدونی هرچی ادم سنش بره بالاتر کاهش وزن براش کمی عذاب اور تر و شاید سخت تربشه(البته من به طور کلی نمیگم)هرچی زودتر شروع کنی تو اینده هم راحت تری....

راستی چندسالته؟😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میخوام فقط شکمم و ی ذره صورتم لاغر بشه چه کنم 

ورزش کل بدن مثل هوازی

و برای اب شدن صورت ورزش یوگای صورت مفیده تو گوگل سرچ کن عزیزم

😂😂😂خودت گفتی راهنمایی میکنی قانون جذبو بگو

گلم اولن احساسات به رژیمو عوض کن دومن عذاب وجدان نداشته باش...روزی چند دقیقه یه جای ساکت و اروم بشین و.چشاتو ببند و به وزن و اندام مورد علاقت فکر کن وباخودت تکرارکن بهش میرسی...عکس خانوم های که اندامشون رو دوست داری بگیر و همش نگاه کن در روز بگو که توهم اندامت داره مثل اونا میشه البته باید خیلی خیلی خیلی عقیده قویی محکمی داشته باشی که بهتره درکنار رژیم همچین کاری کنی

2728
اصلا چجوریه؟ب چ اندازه ای باید کالری بگیریم؟

درباره رژیم کالری شماری تو گوگل سرچ کن کامل توضیح داده و بعد برنامه مانکن هم از بازار دانلود کن...اگه کار با برنامه مانکن برات مشکله نگران نباش چون توضیح میدم

@قرمزی78        

عزیزم اون تاپیک که قفل شد بیا اینجا تاباهم تو دوران لاغری پیش بریم و به هم دیگه  انگیزه بدیم😍

@mahsasiavash    

عزیزم اون تاپیک که ققل شد اگه دوست داشتی بیا اینجا تا باهمبه هدفمون لاغری برسیم

این تاپیک قراره پربشه ازنکات خاص ومثبت و انگیزشی درباره لاغری.....😁😉😉

خب دوستانی که میگفتن کارکرد با برنامه مانکن رو بلد نیستن اینم لینک سایتش که کامل توضیح داده

https://www.mankan.me/learn-apps/

لینک خراب نیست فقط کپی کنین بزنین تو گوگل سایتومیاره بالا کامل همچیوووو توضیح داده و یه سری ویدیو  درباره چگونگی کارکرد با برنامه هم گذاشتن عالیه👍😁

امروز شنبسسسسسسسس ووقتشه که فرمونو بگیرم دستمونو پیش به سوی لاغری بریمممم

مابه هم قول دادیماااا...نبینم رفیق نیمه راه باشین!هر وقت رژیمتونو بشکنین و به گوشم برسه یه تنبیه سخت درانتظارتونه😒😏

نه توروخدا به من بگین چی میتونه برای یه خانوم مهم تراز ظاهرش باشه؟همون طور که خودتونم میدونین زیبای ظاهر نصفششششش به اندام مربوطه

راستی قانون ما اینه اخرشبا میاین علام میکنین چقدر کالری خوردین و چقدر فعالیت کردین و اخر هفته ها هم خودتونو بکشین و اگه کم کردین حتییییی حتیییی نیم کیلو بیاین علام کنین.....هرفقط دیدین ارادتون داره ضعیف میشه سریع بیاین اینجا.....باهم دیگه حرف بزنین ومشورت بخواین وخلاصه حواستونو پرت کنین منم تا بتونم بهتون انگیزه میدم و مراقبتون هستم وقول میدم تااخرش پا به پاتون بیام تاشمارو تبدیل به یه عروسک نکنمممم دست وردار نیستممممممم😁😁😁😒😒

مطالب این تاپیک هعی بروز و انگیزشی تر میشه فرصت بدین لطفا دوستان و برای همتون ارزوی موفقیت دارم هرچند که وقتی باهم همراه هستیم زودتر و سریع تر پیروز میشیم😏😁💪فقط کافیه خودتون بخواین همین 

یادتون نره شما لیاقت بهترینارو دارین ....وقتی فرصتشو دارین استفاده کنین الان وقتشه...بیخیال گذشته...حتی اگه سختم باشه بازم میتونین.....نزارین ازاین سخت تر شه...یه بار برای همیشه بلند بشین شروع کنین و قول میدم پایانش اونقدرررر شیرین دلپذیرباشه که طعم هرچی غذاس تو دنیا روفراموش کنین...فقط باید خودتون بخواین....هرچی نباشه شماها ازروح خدا هستینا😉

اینم یه سری اطلاعات مهم درباره لاغری با رژیم کالری شماری(اگه به این مقدار بخورین لاغرمیشین ولی 800تا900تا صدرصد لاغرتون میکنه که تایید نمیکنم همتون تا این حد کالریتون روبیارین پایین....هرچند خود من بعضی وقتا600تابیشترکالریم نمیشه به خاطر گیاهخواریم😁💪و حالم عالیه عالیه...).

میزان کالری های دریافتی بر اساس نیاز افراد بدن تمام انرژی های موجود برای انجام نیازهای فوری مثل راه رفتن را از طریق کالری دریافتی از موادغذایی به دست می آورد. در حقیقت مقدار انرژی های بدست آمده به کیفیت غذاها بستگی دارد چون همه کالری ها برابر نیستند. همچنین میزان کالری دریافتی هر فرد به سن، جنس و سطح فعالیت بدنی  او بستگی دارد که عبارتند از: کودکان 2 تا 8 سال: 1000 تا 1400 کالری دختران 9 تا 13 ساله: 1400 تا 1600 کالری پسران 9 تا 13 ساله: 1600 تا 2000 کالری خانم فعال در سنین 14 تا 30 سالگی: 2400 کالری خانم یکجا نشین در سنین 14 تا 30 سالگی: 1800 تا 2000 کالری آقای فعال در سنین 14 تا 30 سالگی: 2800 تا 3200 کالری آقای یکجا نشین در سنین 14 تا 30 سالگی: 200 تا 2600 کالری خانم و آقای فعال بالای 30 سال: 2000 تا 3000 کالری خانم و آقای یکجا نشین بالای 30 سال: 1600 تا 2400 کالری

بازم فدای سرت عزیزم به جاش عشق کردی زندگی کوتاهه  توالان فرصت داری تا دوباره شروع کنی دیگه مرا ...

اره خیلی حیف شد خودم خیلی غصه خوردم به جاش الان باکمک تو میدونم که میتونم اینسری بگیرم ازهمیشه موفق ترم باشم.من۳۰سالمه

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
نه توروخدا به من بگین چی میتونه برای یه خانوم مهم تراز ظاهرش باشه؟همون طور که خودتونم میدونین زیبای ...

اره واقعامن شده بارهارفتم خرید لباس فروشنده گفته سایزشمانداریم😥وای که چ قدسخته این کلمه روشنیدن اونم جلوهمسرم اب میشم ..ازامشب باهم جلومیریم انشاءالله که گوفق میشم💪👏😘

لا اله الا انت سبحانک انی کنت من الظالمین
2706