2737
2739
عنوان

کیا از ذکر یونسیه حاجت گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68360 بازدید | 73 پست
خانمهاترخدابرای ونم دعاکنیدمادرشم هشت ساله منتظرم.امشب دیگه ازبغض ترکیدم....نمیشههههه....امشب توخیلی ...

الهی عزیزم گریه نکن خدابزرگه مامان میشی مطمئنم😍

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دعام کن ترخدا

برات حمد خوندن صلوات بفرستادم دعات میکنم عزیزم ان شاءالله ک خدا یه نی نی سالم و خوشگل بهت بده منم دوساله فعلا بچه دارنشدم تا خدا چی میخواد

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
این ذکر به من جواب نداد. خیلی خوندم تو تضرع خوندم..زار زدم و خوندم. روزها و شب ها خوندم. سه سال قبل. ...

پس مطمئن باش بازم ب مرادت رسیدی شاید صلاحت ب نشدن چیزی ک میخواستی بوده عزیزم

👈 با هرکی مثل "خودش"👉 
2740
خانمهاترخدابرای ونم دعاکنیدمادرشم هشت ساله منتظرم.امشب دیگه ازبغض ترکیدم....نمیشههههه....امشب توخیلی ...

عزییزدلم حتماا واست دعامیکنم منم یه حاجت مهم دارم بخاطر این حالتو میفهمم...حتما از ته دل برات دعامیکنم هرچه زودتر مادر بشی و خدابهت یه بچه ی سالم و صالح بده.امیدت بخدا باشه هیچ وقت ناامید نشو.من چندتا پیشنهاد واست دارم خودمم میخوام استفاده کنم میخوای اگه مایلی انجام بدی بگم؟

میشه لطفا کاملشو بذارین ماهم بخونیم☹️

چشم عزیزم.ذکرکامل این هستش: لا الهَ الّا اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین. من روزی ۴۰۰مرتبه تا۴۰ روز میخام بگم.بعضیا میگن ۵۰بار بعدازنماز عشاء توسجده هم میشه گفت تا۴۰روز. بهتره به معنیش خیلی دقت کنی موقع گفتنش و ازته دل بگی

چشم عزیزم.ذکرکامل این هستش: لا الهَ الّا اَنتَ سُبحانَکَ اِنّی کُنتُ مِنَ الظّالِمین. من روزی ۴۰۰مرت ...

خیلی ممنونم لطف کردی❤️❤️❤️❤️

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤
من همیشه میگیرم  اصلش ۳۱۳بار در روز هست  یه ذکر دیگه که خیلی نتیجه میگیرم ازش بین سنت قب ...

مرسی عزیزم.فقط تا چتدروز باید گفته بشه ذکر یونسیه؟

و اینکه ذکر دوم فقط برای افزایش مال و ثروته یا واسه حاجت دیگه هم خوبه؟و چه مدت باید گفته شه؟

2706