2410
2553
عنوان

کیا از ذکر یونسیه حاجت گرفتن؟

66863 بازدید | 73 پست

من چله شو گرفتم روزی چهارصدتا.البته گروهی.

میخوام ببینم کیا ازش حاجت گرفتن انرژیم بیشتر شه😍

واسه کسایی که اشنایی ندارن بگم که یه ایه از قرانه که وقتی حضرت یونس تو شکم نهنگ بود خوند و حالت استغفارداره و بعدش خدا نجاتش داد:لا اله الّا انت سبحانک انّی کنت من الظّالمین.

اینم بگم که بعضیامیگن این ذکر سنگینه و... ولی من اعتقاد ندارم و بنظرم چرت و پرته چون بایک حالت و امید مثبتی میخونم و حتی امروز خوندم ارامش شدید گرفتم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
نه اتفاقا سنگین نیست  برا کسایی که درجاتی از عرفان میخوان برسن میگن مثلا روزی 3000 تا که خیلی ...

اره منم به این چیزاش اعتقاد ندارم.ولی برای نجات از غم خیلی دیدم توصیه شده

2714

خانمهاترخدابرای ونم دعاکنیدمادرشم هشت ساله منتظرم.امشب دیگه ازبغض ترکیدم....نمیشههههه....امشب توخیلی تاپیکاگذاشتم دعام کنن....ترخدادعام کنین شایددعای شمامقبول درگاه خدابشه...منم بخونم جواب میده چندتاچندروز.برییییدم یعنی دیگه فقط امیدم خداویه معجزه است.میخوام قران ودعا.خداغرق بشم شایددلش به حالم سوخت😭😭

میشه لطفا کاملشو بذارین ماهم بخونیم☹️

برام دعا کنین لطفا🥺🥺🥺خیلی محتاجم به دعا ها و دل های پاکتون🥺🥺🥺دعا کنین مشکلی که دارم حل بشه🥺🥺🥺منم دعا میکنم به حق پنج تن هرچی میخواین خدا بهتون بده🥺🥺🥺(الهم صلی علی محمد واله محمد)❤

من همیشه میگیرم 

اصلش ۳۱۳بار در روز هست 

یه ذکر دیگه که خیلی نتیجه میگیرم ازش بین سنت قبلیه و نماز صبح صد بار سبحان الله و بحمده سبحان الله العظیم استفغرالله همین سه تا با هم صدبار که باعث میشه دنیا به سمت آدم بیاد و مال رو زیاد میکنه طبق حدیث که پیامبر صلی علیه و سلم به شخص پریشان حالی توصیه میکنن و بعد چند مدت او شخص میگه جایی برای مال ندارم یعنی از بس اموالش زیاد شده 

موفق باشین

2706