2733
2739
عنوان

کیا از ذکر یونسیه حاجت گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68357 بازدید | 73 پست
این غلطه .. این درسته... مطلبی پیرامون ذکر یونسیه  ☘☘☘☘☘☘☘☘ بعضیها سئوالاتی راجع به ذکر یون ...

عزیزم حضرت یونس خودشون همون اول آیه رو خوندن . سنگینی چیه . خداوند در ادامه توضیح میده که نجاتش دادیم و افراد مومن رو هم همینطور نجات میدیم. وگرنه مگه حضرت یونس به جای خدا صحبت کرده و آیه رو کامل گفته

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فکر کردم ازدواج کردی عزیزم  مگه ازدواج چیه که پیش اومدنش برای ما اینقدر دور و دراز شده شما شا ...

اره عزیز شاغلم، ولی قسمت نشده... برای همکارام خیلی راحت بود هنوز به سال نرسیده شاغلی شون ازدواج کردن، ولی من ... چی بگم

اره عزیز شاغلم، ولی قسمت نشده... برای همکارام خیلی راحت بود هنوز به سال نرسیده شاغلی شون ازدواج کردن ...

می‌دونی قبلا اصلا برام مهم نبود .اما الان سنم داره بالا می‌ره همش نگرانم . اما خب هر ازدواجی هم نه . شما تا بحال ختم سوره احزاب یا طه گرفتی ؟ این دو تا رو میگن ردخور نداره

2728
طه گرفتم احزاب نه، ولی خب به اینا نیست ها، ایشالا به زودی یه خوبش برات پیش بیاد

ببین امروز خواهر کوچیکم پیش بابام گفت دختری تو سن تو وقتی تو خونه باباشه باید از خجالت صداش هم در نیاد . حالا من ۳۲ سالمه ولی خیلی خجالت کشیدم . واقعا نمی‌دونم چرا سرنوشتم اینطوری شد در حالی که همیشه مرکز توجه بودم 

ببین امروز خواهر کوچیکم پیش بابام گفت دختری تو سن تو وقتی تو خونه باباشه باید از خجالت صداش هم در نی ...

خب خواهرت از بچگیش این حرفو زده به دل نگیر حالا انگار ازدواج کردن هنره؟ خوب زندگی کردن هنره، منتها دید اطرافیان و اینکه دوست داری مستقل بشی بحثش جداست، به نظر من هنوز فرصت داری وضعیت شما خیلی بهتره من نزدیک چهارسال خواستگارم ول کنم نبود چند بار غیبش زد که من همش دعا میکردم اگه صلاحه برگرده حالا برمی گشت ولی خب قبل تست روانشناسی یهو گفت منصرف شدم... من دلم شکسته وگرنه از تجرد ناراحت نبودم این آقا باعث رنجش من شد به خصوص اینکه نمیدونم چرا رفت بخدا یهو منصرف شد البته گاهی فکر میکنم مشکل روحی داشته اگه به این مطمئن باشم خیلی اروم میشم

2740
فکر کردم ازدواج کردی عزیزم  مگه ازدواج چیه که پیش اومدنش برای ما اینقدر دور و دراز شده شما شا ...

واقعا چرا من فكر ميكردم من مشكل دارم به خدا دلم شكسته كه هيچ كس من رو دوست نداره 

واقعا چرا من فكر ميكردم من مشكل دارم به خدا دلم شكسته كه هيچ كس من رو دوست نداره 

ببین نمی‌دونم واقعا ازدواج به چیه دختر یا پسری که زیاد خوشگل نیست ، یا زیاد پولدار نیست یا تحصیلاتی نداره یا شغلی نداره حتی کسایی که اعتیاد داشتن بااااز میبینم ازدواج کردن .