2737
2739
عنوان

کیا از ذکر یونسیه حاجت گرفتن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 68357 بازدید | 73 پست
این ذکر به من جواب نداد. خیلی خوندم تو تضرع خوندم..زار زدم و خوندم. روزها و شب ها خوندم. سه سال قبل. ...

عزیزم شاید صلاحت بوده.اما خب کنار ذکر و دعا تلاش خیلی مهمه و البته ترک و جبران گناه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی عزیزم.فقط تا چتدروز باید گفته بشه ذکر یونسیه؟ و اینکه ذکر دوم فقط برای افزایش مال و ثروته یا و ...

چند روزش رو جایی نخوندم 

حقیقتش من هر وقت ناراحت میشم این ذکر رو از ته دل میخونم و شاید باورت نشه به صدبار هم نمیرسه که یه اتفاقی می افته که حالم خوب میشه /در واقع گفته شده هر شخص همراه این ذکر هر دعایی بکنه حاجت میگیره و گفته شده این ذکر همان اسم اعظم هستش 

از دوستان تاثیر ذکر یا ودوود رو هم زیاد شنیدم دارم انجام میدم برای محبت بین زوجین 

و من چون اکثر تو خونه هستم ذکر زیاد میگم مثل صلوات و لا اله الا الله

من اون ذکر دوم رو تو همون روز یا بعد سه روز مداومت نتیجه میگیرم و فقط خوندم برای ازیاد مال البته شاید فضائل دیگه داره من نمی‌دونم 

کلماتی بر زبان خفیف 

در ترازوی اعمال سنگین و محبوب نزد رحمان

2728
2740
من همیشه میگیرم  اصلش ۳۱۳بار در روز هست  یه ذکر دیگه که خیلی نتیجه میگیرم ازش بین سنت قب ...

نمی‌دونم چرا ولی یهویی یادم اومد رتبم تو یه رشته ای شده ۳۱۳ و جزو ذخیره های اون رشته محسوب میشم، ینی قبول قطعی نشدم، یهویی به دلم افتاد تا روز پنجشنبه ک مشخص میشه هر روز ۳۱۳ تا ازین ذکر بگم ...

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
خیلیی

عزیزم من یکی از اشناهامون ازش حاجت گرفته منم برای کنکورم خوندم البته کارای دیگه ای هم کردم

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
چی قبول شدی گلم؟ امسال؟

من پزشکی تیپ دانشگاه تیپ 2 خودم منطقه 1 بودم سال 96

بحَقّ الحُسَین                                                                                  اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ                                                                            دعای من در روضه اباعبدلله                                                              فقط ظهور امام زمانم
خانمهاترخدابرای ونم دعاکنیدمادرشم هشت ساله منتظرم.امشب دیگه ازبغض ترکیدم....نمیشههههه....امشب توخیلی ...

مادر شدن و مادر بودن خیلی دردناکه شما شیرینیش و میبینی این و منی بهتون میگم که هیچکس بهم از درداش نگفت و من افتادم توش روزایی که خیلیا ازش لذت بردن من مجبور به مصرف قرص اعصاب شدم روزایی که خیلیا دعا کردن بچه دار شن من از اینکه بچه دار شدم از خدا گله کردم که چرا نازا نبودم روزایی که خیلیا مثل زمانی که دوتایی کیف کردیم و خوش گذروندیم رفتن سفر و کلاس و دانشگاه و بی خیال و آزاد خندیدن من غصه اتفاقهای نیفتاده رو برای بچه خوردم افسرده شدم آرزوی مرگ کردم یه روز از مرگ ترسیدم خلاصه اینکه دیگه مثل قبل نشد این زندگی تورو خدا چیزی و به زور از خدا نخواید من این ازدواج و از خدا به زور خواستم مطمئنم کسی برای من بهتر پیدا نمیشد ولی الان هم حال من خرابه و خوشحالی ندارم هم همسر عزیزتر از جونم غصه داره شاد نیست چون اول ازدواجمون اون افسردگی گرفت چندین سال درگیر بود اون خوب شد من با بچه دار شدن دچار اون حالات شدم زندگی جفتمون با دعای زوری از خدا خراب شد 

2706