2737
2739

این آدم نمیفهمه یا خودشو زده ب نفهمی

آدمی ک میخای مثلا برای تولدش سنگ تموم بذاری و با ذوق و شوق میگی برنامه هایی رو ک برای تولدش داری بعد با جمله   برای من مهم نیست   ارزش محبتتو  نمیدونه و لطف تورو کم ارزش جلوه میده این آدم واقعا نمیفهمه یا خودشو زده ب نفهمی 

حالا تولد ی نمونه شه 

براش رفتی بهترین هدیه رو خریدی آوردی میگه برای من مهم نیست و خیلی موارد دیگه ک اصلا تشکر نمیکنه فقط میگه برام مهم نیست

خب نکن 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

دیگه براش نه بخر و نه بگیر من از آدمای اینجوری متنفرررمم و آدمایی مثلا یکی اطرافم هس بگی ناراحت شدم میگه مهم نیس بگی حالم خوب نیس میگه مهم نیس ا😶

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊
2740

اگر باز به مهربونی کردنات ادامه بدی نشون میدی واسه خودت ارزش قائل نیستی 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

کادو رو بده من

چی میشه والا؟

اون که براش مهم نیس

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

جدیدا زنا ببخشید خیلی افتادن تو دست و پا وخیلی اویزون بازی درمیارن و ناز میکشن 😓انگاری جای زن و مرد عوض شده

من که خیلی بدم میااااد

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706