2752
2734

این آدم نمیفهمه یا خودشو زده ب نفهمی

آدمی ک میخای مثلا برای تولدش سنگ تموم بذاری و با ذوق و شوق میگی برنامه هایی رو ک برای تولدش داری بعد با جمله   برای من مهم نیست   ارزش محبتتو  نمیدونه و لطف تورو کم ارزش جلوه میده این آدم واقعا نمیفهمه یا خودشو زده ب نفهمی 

حالا تولد ی نمونه شه 

براش رفتی بهترین هدیه رو خریدی آوردی میگه برای من مهم نیست و خیلی موارد دیگه ک اصلا تشکر نمیکنه فقط میگه برام مهم نیست

خب نکن 

السلام علیک یا اباعبدالله و علی الارواح التی حلت بفنائک، علیک منی سلام الله ابدا ما بقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکمالسلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسینو رحمة الله و برکاته
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دیگه براش نه بخر و نه بگیر من از آدمای اینجوری متنفرررمم و آدمایی مثلا یکی اطرافم هس بگی ناراحت شدم میگه مهم نیس بگی حالم خوب نیس میگه مهم نیس ا😶

تُ از فصل پاییز زیباتری، من از فصل پاییز تنها ترم...🍁بگذار کسی نداند،که چگونه من به جای نوازش شدن،گزیده شده ام..!🌊

اگر باز به مهربونی کردنات ادامه بدی نشون میدی واسه خودت ارزش قائل نیستی 

شک نکن!درست در لحظه ی آخر ، در اوج توکل و در نهایت تاریکی نوری نمایان می شود ، معجزه ای رخ می دهدخدا از راه می رسد . . .  

کادو رو بده من

چی میشه والا؟

اون که براش مهم نیس

اینستام:                           مطالب آموزشی زیادی اونجا پست کردم میتونید استفاده کنید    من یه قانون جذبی ام.  زندگیم تو مشتمه   قانون زندگی، قانون باورهاست. بزرگان زاده نمیشوند ساخته میشوند💎                               کیمیا برای من به معنای الماسه💎کیمیا یعنی نایاب... یعنی چیزی که دست یافتنی نیست و سخت بدست میاد...باید براش تلاش کرد... خب چیزی هم که سخت بدست بیاد و کمیاب باشه؛ قطعا گرانبهاست!   پس خودمو همیشه تشبیه به یک الماس کردم و تمامه سعی ام اینه که الماس درون وجودمو بیشتر و بیشتر کشف کنم...  این گوهر رو خدا تو وجود همه ما کاشته... پس قدر گوهر زندگیتو بدون دوسته من...

جدیدا زنا ببخشید خیلی افتادن تو دست و پا وخیلی اویزون بازی درمیارن و ناز میکشن 😓انگاری جای زن و مرد عوض شده

من که خیلی بدم میااااد

اذان صبح های حیات بخش .... باید وصیت نامه ی 💕 حاج قاسم 💕 را چندین بار خواند ، قبل از اینکه بزرگترین فرمانده نظامی جهان را از دست داده باشیم ، عارفی وارسته و سیاستمداری بصیر و ذوب در انقلاب را از دست داده ایم و اکنون ماییم و راه او و آنچه که او نوشته بود : خامنه ای عزیز را عزیز جان خود بدانید ، حرمتش را حرمت مقدسات بدانید .
2706