2737
2734
عنوان

به شوهرم پی ام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 120 پست
انصافا راست گفته  شما تند رفتی باید یجوری میگفتی زیر پوستی که اونم همراهیت کنه مثلا وااییی چقد ...

آفرین زیرپوستی یعنی با سیاست 👌👌👏👏

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

الان پی ام داده زنگ زدم مامانم میاد پیشت 

منم گفتم مامانت نه خودت بیا 

سین کرد ج نداد 😐

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
عزیزم به این اعتقاد دارید که خونه مال دونفر هستش و باید به نظر همیدگه احترام بذاریم

به این اعتقاد دارم که وقتی یک زن حامله است باید شرایط اون رو لحاظ کرد و بر اساس خواسته اون محیط خونه رو شکل داد. ضرر حال بد استارتر مستقیما به همسرش برمی گرده و همین طور بچه. چه طور وقتی یه زن حامله است ویارش باید سریع فراهم شه ولی براش مهم نیست که تو چه محیط و حال و هوایی باشه؟ 

آفرین زیرپوستی یعنی با سیاست 👌👌👏👏

البته الان با خواهر شوهر کوچیکم خیلی لج افتادم کلی روش حساس شدم البته شوهرمم همینجور خیلی صریح و واضح رو پوستی بهش فهش میدم و ابراز تنفر میکنم اونم لبخند میزنه

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
به این اعتقاد دارم که وقتی یک زن حامله است باید شرایط اون رو لحاظ کرد و بر اساس خواسته اون محیط خونه ...

واااای چقد گنده ش کردید بابا....یه جوری حرف میزنید انگار استارتر بارداره و یخ حوض شکسته 

بابا خواهرشوهره اومده دوروز خونه داداشش مونده خودشم پخته و خورده ..تموم شد رفت ....

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
2740
البته الان با خواهر شوهر کوچیکم خیلی لج افتادم کلی روش حساس شدم البته شوهرمم همینجور خیلی صریح و واض ...

عه زیرپوستیا را فقط برای بقیه تدریس میکنی که 😁

عیب نداره کمی صبورانه تر میشه حلش کنی با سیاستایی که بلدین 👌

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
خو چرا شخصیت شما رو با اسی یکی میدونی؟شما خوشت نمیاد ...عادتاتونو آموزش ندید به بقیه

استارتر تاپیک زده و نظر هممون رو پرسیده و از سروصدای بچه هم الان خوشش نمیاد. استارتر خودش عقل هم داره و هیچ کس به راحتی عادت هاش تغییر نمی کنه و ضمنا،‌ عادت های من عادت های بدی نیستند. برمی گردن به تفاوت های شخصیتی.
خواهر شوهر استارتر تحت هر شرایطی اشتباه کرده که اومده شب خونه زن برادر حامله اش مونده فردا که تازه هم زایمان کنه تا یکی دو سالگی بچه هم باز هم اشتباه می کنه بیاد بمونه. هیچ آدم بافکر و فرهنگی نمی ره خونه کسی این جوری تلپ بشه. 

خب عزیزم تو ک میگی خودش کار میکرد بالاخره اقایون رو خانواده شون حساسن دو روز بود گذشت ی عمر ک نبود اصلا نباید ب رو خودت میاوردی

يا رَب از هر چهِ خطا رفت هزار استغفار..
به این اعتقاد دارم که وقتی یک زن حامله است باید شرایط اون رو لحاظ کرد و بر اساس خواسته اون محیط خونه ...

همچیز بسته به اینه که چجوری خودمونو عادت بدیم و چه چیزی رو بخودمون تلقین کنیم 

خیلیها باردارن ولی هیچ یک ازین کارارو انجام نمیدن 

شرایط سخت رو باید تحمل کنیم پسفردا اگ خودمون یه بچه شر و شلوغ داشته باشیم باید چکار کنیم نمیشه ک از خونه بندازیمش بیرون میشه؟

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
واااای چقد گنده ش کردید بابا....یه جوری حرف میزنید انگار استارتر بارداره و یخ حوض شکسته  بابا ...

اره بخدا، همه چیزو همچین میشکافن انگار چی شده😂😐

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
واااای چقد گنده ش کردید بابا....یه جوری حرف میزنید انگار استارتر بارداره و یخ حوض شکسته  بابا ...

حالش رو هم بد کرده. شما براتون حل بد خودتون مهم نیست که حال بد دیگران رو مهم نمی دونین. برای من مهمه و دوست ندارم اعصابم بهم بریزه. خصوصا در شرایطی که حال بدم بخواد اثر جانبی داشته باشه. مثل اثر روی بچه. 

2706