2752
2734
عنوان

به شوهرم پی ام دادم

| مشاهده متن کامل بحث + 1778 بازدید | 120 پست

واقعا چرا بعضی بارد ار میشه فک میکنه نباید هیچکاریکنه بایدهمش تو ارامش باشه، یکم دلتونو بزرگ کنید در ضمن حتی اگه خودت غذام میزاشتی زحمتی نبود من باردار بودم خاهر شوهرم با سه تا بچه چهارروز میموند خونمون با هم میزاشتیم میشستیم کلی هم خوش میگذشت چقد سخت میگیرید 

کسی خواست منو تصور کنه یا ببینه چه شکلیم بازیگری که نقش بانوی عمارتو داشت رو تصور کنه انگار خواهر دوقلومه کپی همیم، یادمه زمانی که پخش میشد دختر همسایمون دو سالش  بود فیلم شروع شد گف عه مامان علی 😂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین الان از نظر شما خیلی چیز سختیه ولی از نظر شوهرت خواهرش که باهاش راحته و کمک جالم هست اومده خونش ...

اصن من چیزی نگفتم من فقط گفتم اذیت شدم اون شروع کرد که خونه من واسه خواهرم مثه خونه خودشه و رو چشم میزارمشون و فلان بیسار 

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
وا چه راهکارهایی میدین ها.....زن برادرت اینکارو بکنه خوشت میاد؟یعنی چی.....

اره واقعا خونه داداششه ها نباید بیاد بعضیا حرفایی میزنن ها 

اصلا بدور از انسایته ک بخوای مهمون رو از خونت برونی 

از قدیم گفتن مهمون برکت میاره با خودش 

پسفردا که بچه دنیا بیاد میفهمه ک چقدر نیازه یکی بیادپیشش و یکم کمک حالش باشه

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
2731
اصن من چیزی نگفتم من فقط گفتم اذیت شدم اون شروع کرد که خونه من واسه خواهرم مثه خونه خودشه و رو چشم م ...

انصافا راست گفته 

شما تند رفتی باید یجوری میگفتی زیر پوستی که اونم همراهیت کنه مثلا وااییی چقد بچها سر و صدا میکنن بچه خودمون دنیا بیاد چکار کنیم بعد مطمئن باش اونم همراهیت میکرد

کیاشا خان شاه قلب مامان و بابا به تخت نشست 🤴                       منnorajoon هسدم😎دعا کنیدخوشبخت بمونیم💓                
خودت مگه گله نکردی؟

من فقط گفتم اذیت شدم اون شروع کرد حرف زدن

گویند که عشاق جهان😍 عقل ندارند😝 یعنی که تو خری 😆من به مراتب ز تو خرتر 😍🙈😘 دوست دارم همسرجان ❤💋❤💋 خوش اومدی به زندگیمون نی نی کوشولوم 🙈 فکر کنم حکمتی بوده که شب تاسوعا فهمیدم اومدی تو زندگیم قربونت برم نی نی 😍
وا چه راهکارهایی میدین ها.....زن برادرت اینکارو بکنه خوشت میاد؟یعنی چی.....

من دوست ندارم کسی منو تو حال بد ببینه. هرکسی هم می خواد باشه. خوشم نمیاد وقتی نمی تونم از کسی که باهاش رودربایستی دارم پذیرایی کنم بیاد خونه ام و خودش بپزه. از سر و صدا هم متنفرم. حامله هم نیستم ولی می تونم نق نق بچه رو وقتی که حوصله نداری تصور کنم،‌ همین طور حجاب کردن در خونه رو.
 شخصیت ها هم متفاوته یکی دوست داره صبح تا شب بزن بکوب تو خونه اش باشه،‌ یکی هم نه.
کلا هم از این که کسی بیاد خونه ام بمونه خوشم نمیاد. مگر این که خیلی خیلی صمیمی باشم. 

من ترجیح می دم یه نفر رک بهم بگه که الان نمی تونه منو بپذیره‌ تا برم با قیافه بداخلاق و کلافه اش مواجه بشم.

اونو نصفه دنبال کردم چی شد اخرش 😂

هیچی آخرش به من گفتن بیشعور .نا محترم .بی صمیمیت ..چون گفتم سر زده نرید خونه مردم برای خودتون و وقت میزبان ارزش بذارید.گفتن نخیر ما کدبانوییم و مهمون یهویی بیادم بازم همه چی رواله ! و ... 😁

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
یکی بگه این مردا چرا اینجورین واقعا؟ ما دیشب داشتبم مثلا شوخی میکردیم و به شوخی منو میزد ولی واقعا د ...

واااای😂😂😂😂😂😂

اصن من چیزی نگفتم من فقط گفتم اذیت شدم اون شروع کرد که خونه من واسه خواهرم مثه خونه خودشه و رو چشم م ...

خوب عزیز جان  حتما یه چیزی گفتی که اونم شروع کرده، بعدم مردا به خانوادشون حساسن، حرف من اینه بعد که رفتن سریع غر نمیزدی یکم بعد در زمان بهتر بهش میگفتی

حالام عیب نداره اینا همه تجربه است 

سلام حضرت باران💗سلاام قرص قمر💗زمین که لطفی ندارد! از آسمان چه خبر؟ اللهم عجل لولیک فرج 
من دوست ندارم کسی منو تو حال بد ببینه. هرکسی هم می خواد باشه. خوشم نمیاد وقتی نمی تونم از کسی که باه ...

عزیزم به این اعتقاد دارید که خونه مال دونفر هستش و باید به نظر همیدگه احترام بذاریم

من فقط گفتم اذیت شدم اون شروع کرد حرف زدن

حق بااونه خدایی خودتو بذار جای اون

دوروزو تحمل کردی رف دیگه غر زدنت برا چی بود اگه جاتون عوض میشد ناراحت نمیشدی؟ تازه بیچاره خواهرشوهرت خودش پخت مطمئن باش خودشم خجالت کشیده ب اندازه ی کافی واقعا نیاز نبود حتی گله کنی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
من دوست ندارم کسی منو تو حال بد ببینه. هرکسی هم می خواد باشه. خوشم نمیاد وقتی نمی تونم از کسی که باه ...

خو چرا شخصیت شما رو با اسی یکی میدونی؟شما خوشت نمیاد ...عادتاتونو آموزش ندید به بقیه

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!