2733
2739
عنوان

آینازم تاپیک مهمونی خواهرشوهر پولدار** ببخشید نصفه تاپیک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4661 بازدید | 80 پست

استارتر فقط میتونم بگم مشکلت اینه که شوهرت همراهت نیست  اگه بود و طرف تورو میگرفت مطمئنن یه جور دیگه رفتار میکردن

تو نی نی سایت  همه قدا بالای 170  وزن 65  هیکل ساعت شنی چشم سبز عسلی   نچرال و بدون عمل😀همه فامیل شوهر  بد و بی کلاس  خانواده خودشون عالی و بافرهنگ 😁اگه بگی وای چه زشتم عکس بزاری  همه میان دلداری و بهت ثابت میکنن  آنجلینا جولی  هستی وخودت خبر نداشتی 😂اگرم بیای بگی وای چقدر خوشگلم و عکس😎  اینقدر میکوبنت که باورت میشه سمندونی بیش نیستی😭  آهان یه چیزی هم یادم اومد   عاشق عکسن  حتی اگه عکس ملحفه  سفیدباشه  تازه کلی کو  کو   هم میکنن 😐هیچ وقت هم هیچ چیز  در سلیقه شون نیست 😩 یه سایت خطرناکه که هر کی واردش میشه   معتاد شده شدید  هیچ جوره هم ترک نمیکنه 😱 خلاصه در یک کلام  😆     نی نی سایت   سرزمین عجایب 😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
استارتر فقط میتونم بگم مشکلت اینه که شوهرت همراهت نیست  اگه بود و طرف تورو میگرفت مطمئنن یه جور ...

شوهرم شب قبلش کلی ازم معذرت خواستو گفت همه چیو جبران میکنم الان که اومده اینجا پدرمو درورده بسکه میگه مامانم میگه فلان بیصار 

یا خواهرش امروز زنگ زده گفت علی برو جایی که کسی نباشه کارت دارم شوهرمم رفت سرکوچه و حرف زدن....

خب وقتی ابن دفعه اومدن تو هم.يه غذای ساده بذار شوهرم اعتراض کرد بگو.چه اشکال داره اونا باما راحتن ند ...

شوهرم عید اینا اومدن غذا مرغ یا خورش و پیش غذا سوپ اش یا هرچی بود میزاشتم یه صبح رفتیم بیرون مامانشو خواهرش گفتن ناهار غذای دیشب زیاده گرم میکنیم نمیخواد چیزی بزاری

بعد ناهار که اوردیم شوهرم پیش همه تو گوشم گفت این چیه؟؟؟؟؟خونواده خودتم بود همینو میوردی

اصلا نمیتونستم اینطوری بش بگم دعوا راه مینداخت خییلی رکو زبون درازه

چرا بابت ناراحتیت ازشون بشوهرت هیچی نگفتی مردا معمولا نمیبینن تا زنشون نگه ک چیشده بعدش دقت ک کردن دیدن اره حساب کار دستشون میاد

چرا بابت ناراحتیت ازشون بشوهرت هیچی نگفتی مردا معمولا نمیبینن تا زنشون نگه ک چیشده بعدش دقت ک کردن د ...

معصومه میدونی شوهرم اصلا متوجه نیست

الانم بگم میگه تو اشتباه میکنی سخت نگیر خواهرم اصلا اینجوری نیست

2740
معصومه میدونی شوهرم اصلا متوجه نیست الانم بگم میگه تو اشتباه میکنی سخت نگیر خواهرم اصلا اینجوری نیس ...

يعني اين حرف مردا كفر ادمو درمياره

شوهر منم همينو ميگه اما موارد من خيلي پيچيده ترن شوهرم حق داره

شوهر شما ديگه علنا خودشو زده اون راه

اتفاقا همسر من وقتي خانواده اش ميان خيلي ام صرفه جويي ميكنه

من همش زياد ريخت و پاش ميكنم😂

حيوانات داروي من هستند... دردنيايي كه انسانها بيمارم كردند ...

ایناز جان .شما اول با سیاست باید شوهرت را در کنار خودت قرار بدی ... 

من فکر میکنم نیاز هست که ارزشهات را بشناسی و بفهمی ... 

زن وقتی با ارزش بشه ،رفتارهای دیگران باهاش متفاوته ... مثال بزنم.مثلا شوهرت اگه بخواد بره شرکتی که مدیریتش خیلی خیلی محترمه و با کلاس و ... چطور میره؟ خوشتیپ میکنه .مواظب رفتارشه و... یعنی آدمها میتونن در مقابل یه آدم محترم ،محترمانه رفتار کنن .من همیشه شعارم تو سایت همین بوده ..که سعی کن ملکه بشی ... تاپیکم را معرفی میکنم.تو تاپیکم نوشتم چطوری بودم چطوری شدم ...

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2481309/تجربیات-گرانقدر

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎
ایناز جان .شما اول با سیاست باید شوهرت را در کنار خودت قرار بدی ...  من فکر میکنم نیاز هست که ...[/QUOTE]

[QUOTE=114564197]ایناز جان .شما اول با سیاست باید شوهرت را در کنار خودت قرار بدی ...  من فکر میکنم نیاز هست که ...

در ادامه تاپیک دوستمم دعوت میکنم بخونی ..واقعا حس و حالت عوض میشه عزیزم 

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3191650/من-خودم-را-دوست-دارم

تو تاپیک قبلیتم بودم .یه پای بحث بودم 😂

آیناز اگه تصمیم بگیری ملکه بشی خیلی زود تاثیرش را میبینی .. خیلی ها خواستن و موفق شدن.حتی شوهرتم میاد زیر پرچم تو 🤗

میخوای یک زن قوی باشی حتی از مردها قوی تر؟ پس زنانگی یاد بگیر😎

واییییییی انقدر بدم میاد ماهم ک میرین خونه خواهرشوهرم میشینه پیش همسرم هی میگه داداش چه خبر خوبی انگار من بزم😐😐😐

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
2706