2733
2739
عنوان

آینازم تاپیک مهمونی خواهرشوهر پولدار** ببخشید نصفه تاپیک زدم

| مشاهده متن کامل بحث + 4661 بازدید | 80 پست
شوهرم ؟؟هییییچی هیچی نگفت  منم اصلا در مورد مهمونی و رفتار خواهرش هیچ حرفی نزدم چون تازه دعوام ...

آفرین خوب کردی..چون با گفتن این حرفا فقط خودتو کوچیک میکردیو سفرتونو خراب

خوشبختی نگاه خداست😍دعا میکنم خداوند هرگز چشم از شما برندارد😍😍🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهرم ؟؟هییییچی هیچی نگفت  منم اصلا در مورد مهمونی و رفتار خواهرش هیچ حرفی نزدم چون تازه دعوام ...

من بودم تحمل نمیکردم اه اه

گروه قرمز وزن شروع۹۶.۶۰۰ وزن چالش ۸۶ کیلو ورن هدف ۷۰ 
آفرین خوب کردی..چون با گفتن این حرفا فقط خودتو کوچیک میکردیو سفرتو خراب

شوهرمو میشناسم الان فردا خواهر شوهرم بخواد بیاد شده قرضم کنه بهترین چیزا رو میخره

بعدم ما سرزده نرفتیم ساعت الان که حساب میکنم دم اذان خبر دادیم ۵ ساعت و نیم بعدش رسیدیم

2728
شوهرمو میشناسم الان فردا خواهر شوهرم بخواد بیاد شده قرضم کنه بهترین چیزا رو میخره بعدم ما سرزده ...

خودتو ناراحت نکن .یه خواهر شوهر دارم پولداره .از ترس وادو اوردن اصلا خونم نمیومد بعد از عروسیم .

نمیخواد دیگه دعا کنید :(  حاجت روا نشدم :(
اینم وضعش خییلی خوبه فقط ناراحتم چرا یه مشت بی شعور باید تحصیلکرده مملکت باشن

حالا چی میکنی؟شوهرت قبول میکنه؟یا نیکه خانواده مک خدان تو حساسی مثه شوهر من 

2740
اینم وضعش خییلی خوبه فقط ناراحتم چرا یه مشت بی شعور باید تحصیلکرده مملکت باشن

دختر خواهر شوهرم هر دو پزشکن .باز صد رحمت به خواهرشوهرم .بشدت خسیس و پررو هستن .

حالا چی میکنی؟شوهرت قبول میکنه؟یا نیکه خانواده مک خدان تو حساسی مثه شوهر من 

شوهر من اصلااا اجازه نمیده کوچیکترین چیزی بگم

البته من خودم اگه چیزی بشه مستقیم به خودشون جواب میدم محکم و بی رودربایستی ولی وقتی شوهرم وسطه و طرفداری میکنه اوضاع خیلی بهم میریزه

خواهرش اونشب عکس اتلیه ای گرفتن داد به شوهرم گفت علی ببین 

اصلااا به من نگفت بیا ببین 

شوهرم اومد داد گفت ببین قشنگه گفتم اره خیلی قشنگ شده

دختر خواهر شوهرم هر دو پزشکن .باز صد رحمت به خواهرشوهرم .بشدت خسیس و پررو هستن .

اینا خیییلی خرج کنن 

نمیدونم چرا با من رفتارش اینه

بشقابمم نشست که خودم بشورم

خونمونم میاد کیک و شیرینی تو یخچال بود راحت میرفت سره یخچال میورد واسه بچه هاش خامه رو میریختن رو فرشا عییین خیالشم نبود 

ظرفاشم میزاشت رو سینک خودم بشورم!!

شوهر من اصلااا اجازه نمیده کوچیکترین چیزی بگم البته من خودم اگه چیزی بشه مستقیم به خودشون جواب میدم ...

مهمون ادم هرکسی هم باشه حرمت داره و احتران بهش واجبه ای کاش بهش میگفتی که اگه دوست تدارین بریم؟با چایی نمیخوردی اصلا میگفتی صاخب خونه راضی نیست 

اینا خیییلی خرج کنن  نمیدونم چرا با من رفتارش اینه بشقابمم نشست که خودم بشورم خونمونم میا ...

حتما یه مشکلی داره خواهرشوهرت .که اینکارو انجام داده .

ناراحت نباش .

2706