1608
1605
عنوان

به کدوم کاربر حس خوب دارین

14606 بازدید | 1859 پست

من به مرمری جون شیطونکی دختررویا حس خوبی دارم کلا هر کی مهربونه رو دوس 

تنم تشنه نگاهت مرا از روز حساب نترسان رستاخيز من آغوش توست 

شیطونکی مگه هست ؟

یه وقتایی یه سری تاپیک ها و کامنت ها رو میخونم با خودم میگم خوب شد نی نی سایت طراحی شد تا اونهایی که عقده و کمبود های درونشونو نمیتونن تو دنیای واقعی پیاده کنن و خریدار ندارن .... اینجا خالی کنن ،حسن بزرگ این قضیه اونجاست که  حداقل اینجوری حالت که داشت  بهم میخورد دگمه اف و میزنی و میری و نفس راحت میکشی و شکر میکنی همچین عقده ای هایی دور ورت نیستن .👌

فروش خطوط رند ٠٩١٢ صفر و كاركرده... ارسال به سراسر ايران 09121000507

کلیک کنید

1522

به خيلياااا

خيلي زيادن بخوام منشن كنم چندروز طول ميكشه😍😍❤️❤️

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤

Tina_am

گومبولی

Jiaresh

نرگس او

با دوست پسراتون میرین شمال؟ من یبار با تلفن کارتی به دوست پسرم زنگ زدم بابام فهمید با نیسان از روش رد شد منو هم با اسید غسل داد الان پوست ندارم  اصن چجوری شماها عاشق میشین من فقط گشنم میشه   
8

فدات شم من 😻😻😻😻

منم بهت حس خوب دارم 

اصلا دل ب دل اتوبان داره 😕😻😉😉😀😀😀😀

خواهریه گل

دختررویاها نگو بلا بگو 😼_خوشگله خوشگلا بگو 😺_موی بلند 😸 فِیس قشنگ😻_ابرو کمون 😎_چشمون درشت 😀دامن کوتاه آخ آخ آخ 😍😘 نه فرفری نه موی لخت ،فقط موهای موج دار دختررویاها خوچله 👱😇😄   👑 آی ام آفرودیت محلتون 👑😹😻😻   و همچنان زندگی یعنی 💄افرودیت _افرودیت یعنی زندگی 💄،این دو کلمه در هم تنیده اند 👠   😍   من یعنی لباس های تور توریه کوتاه ب رنگ های قرمز و سفید و صورتی جییییغ😍😍👄 یعنی ی کیف جیگولی پر ازماتیک های خوشرنگ💄👒یعنی لاک های خوش رنگ و مخملی 💅💞                                                    آی اَم خودمو خیلییییییییییییی دوووووووس آی لاو یو خودم .👒💍ابراز علاقه مردان دهه پنجاهی به معشوقشون :شده ام بُت پرسته تو قسم به چشمون مَست تو😚. ابراز علاقه مردان دهه شصتی به معشوقشون:دنیا دیگه مثل تو نداره نداره و نه میتونه بیاره😍.ابراز علاقه مردان دهه هفتادی به معشوقشون: دوسِت دارم کصافط ،لعنت به اون قیافت 😐 ابراز علاقه مردان دهه هشتادی به رِلِشون😂: بووووووووووووق 🤕..هنوز از گودزیلاهای دهه نودی اطلاعاتی در دست  ندارم😳  شعاره من :هستی باش نباشی هستن_تازه بودی ام بودن 😂😂    درضمن به کسی مربوط نه بوداهه که من بااقایون تبادل نظر میکنم 😁😊  بخودم مربوط بوداهه. همه چیزو جنسیتی نکنین_مریض شدم دیگه از دستتون.😐            درمورد زندگی شخصیمم نپرسین اگه بخوام خودم تاپیک میزنم میگم .دیگه توبه کردم.فکرم نکنین که شما همه مریم مقدسین و من جنیفر لوپز😁 این و خدا داندو بس 😊😍 اره من   حیا رو  خوردم ابرو رو هم تُف کردم رو صورت دشمنام 😬😏  دخترای شوخ وقتی جدی میشن یعنی واویلاست😂من همون آدم خیلییی خوبی ام ک هیچکس نمیتونه تصور کنه  ک چقدررربدم👱 آی اَم بی اعصابه مهربون.بستگی داره تو کدومشو انتخاب کنی 😏😁هر کی به امضام گیر بده یعنی فضوله 😂😂😹😹✋
1523
به خيلياااا خيلي زيادن بخوام منشن كنم چندروز طول ميكشه😍😍❤️❤️

منم به تو

نامه ی من به دختر عزیزم :             عزیزم هیچوقت سعی نکن منو بپیچونی  چون خودم تموم این راه هارو رفتم      هرچه قدر آدم هارا میشناسی بیشتر به حضرت سلیمان حق میدی  که چرا میرفت با یه مشت گاو و گوسفند درد دل میکرد  
دوستام🤤❤

خواهرم؟؟

يه اقا تورو گفته الان خشتكتو بكشم سرت يا نه؟؟

❤️خدایا میشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤
1611