2737
2734
عنوان

داستان زندگی وی

| مشاهده متن کامل بحث + 2391 بازدید | 99 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

تا اینکه ی شب وقتی رفته بود بیرون و با وضع بدی اومده بود خونه  

تو خیابون بود ک حال وی بد شد  بالا میورد اون پسر رو دید کمکش کرد کمک ینی آب معدنی داد  و کمک کرد بیام تو ساختمون البته فقط کیفمو آورده بود 

بعد فهمیدم اون پسر برادر  خانوم همسایمونه  

کم کم   ی رابطه کوچیک بینمون شروع شد اما خیلی ساده 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

ی شب ک حالم بد شده بود بهش زنگ زدم بهش گفتم ی خواهش ازت دارم میایی بام ک بریم بیرون  اونم قبول کرد 

رفتیم پارک ساحلی (اهوازیا میدونن کجاست )

دلم میخواست حرف بزنم داد برنم فریاد برنم بگم فقط بگم خسته شده بودم اینقدر ک همه چی رو نگفته بودم خسته شده بودم از بش همه چی رو قایم کرده بودم 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

نمیدونم چی شد به یکی ک فقط یکی دوبار تو زندگیم دیده بود 

به کسی ک فوقش چند جمله باهم حرف زده بودم 

همه زندگیمو گفتم 

همه زندگیمو گذاشتم کف دستش  

از همه خلافام 

از همه لاشی بازیام 

از همه گندکاریام 

از همه کثافت کاریام

از هرچی ک منو تو لجن فرو برده بود گفتم 

اون شب سبک شدم 

خیلی سبک 

برگشتیم 

و نصف شبش بهم پیام داد 

گفتش ک هنوز خوبی تو دلت مونده گفتش تو اهلش نیستی بخاطر همین کم اوردی گفتش ....

حرفاش آرومم میکرد 

2706