2703
2553
عنوان

داستان زندگی وی

2388 بازدید | 99 پست

وی تو ی خانواده پولدار و مذهبی چشم گشود  

پدربزرگ عمو دایی وی جز میلیاردرای شهرشون بود 

پدرش قاضی بود و تو کار ساخت و ساز و ماشین بود 

ی برادر بزرگ‌تر از خودش داشت و تو پر قو بزرگ شده بود 

وی عاشق شد 

عاشق معشوق داستان ما شبیه هم بودن 

جایی نبود ک نرن و بشون نگن خواهر برادرید؟؟؟؟؟

کل شهر گشته بودن 

کافه ها 

رستورانا 

پارکا

خیابونا (وای از خیابونا )

پسر  این قصه پسر عمو وی بود ی  پسرمرفه بی درد بود کل دغدغه اش  عوض کردن  آهن زیر پاش بود یا گوش به زنگ که از آیفون جدید کی رونمایی میکنن ک تو دستش بگیره 

دلم گرفته میخواستم کل زندگیمو بنویسم یهویی شد طول میکشه

از صبوریتون از همون اول ممنون🌹

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

باشه بنوییس

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720

تو اخبار همش میگفتن وی گفت با خودم فک میکردم اخه این وی کیه همش احضار فضل هم میکنه 

فقط 11 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر به وقت سه سالگی دلبندم .......خدایا کمکم کن هیچکسی جز خودت ندارم دوستای مهربونم اگه خواستید برام صلوات بفرستید انشالله همهگی حاجت روا بشید یاحسین جانم یا حضرت محمد دامن منتظرها با اولاد صالح سبز باشه یاحسین جانم درگیر عدد شش شدم اقاجان ای به قربان شش ماه زهرا من به قربان شش ماهت حسین جانم کشتی نجات ممنونم من و به الله وصل کردی اقاجان (نی نی من داره لود میشه  � اینقد درصد دیگه مونده 🤭🤗😍❤💋💋💋 یه صلوات واسش میفرستی ) خدایا شکرت نینی منم دنیا اومد ..بعد از تحمل روزهای سخت از دست دادن جنین شش ماهه ام خداوند مهربان این دخترمو از گلهای بهشتی به اغوشم رسوند دوستای خوبم التماس دعا دارم از همه تون ❤😍❤❤ . تیکر به وقت یک سالگی   به زودی دخترم یکسالش تمام میشه روزهای سختی را گذروندم روزهای پرازاسترس و الرژی دخترم اما گذشت اللن دخترقشنگم روبروم خوابیده و هفته دیگه تولدشه من واقعا هنوزم باورندارم که این گل زیبا مال منه با تمام وجودم دوستش دارم بندبند دلم به خنده علیه اون وصله و نگاهش که دوتا تیلع مشکیه تو صورت سفیدش برق میزنه دخترزیبای من تولدت مبارک مامانی حتی اگه بمیرم رویای داشتن تو قشنگترین خاطره در اعماق قلب منه ممنون خداوند قادرو مهربان هستم 

😐😐😐😐😐😐😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2714

از وی بپرس افق کجاست من میخوام برم گم شم اونجا😐😐😐😐😐😐😐😐

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉

کل فامیل  دوست و آشنا از عشق  اینا  خبر دار شدن  خانواده ها  خوشحال ک چه خوب این دوتا عاشق هم شدن 

ی روز پسر زنگ زد به وی  گفتش عزیزم تا عید عقد میکنیم 

وی گفتش چیییییی 

گفتش نمیتونم دیگه تحمل کنم  خسته شدم از این رابطه مثلا پنهانی میخوام خانوم واقعی من بشی 

به بابام گفتم و قراره با با پدرت صحبت کنه 

وی تا صب خوابش نبرد ۱۶سالگی و ازدواج یکمی زود نبود ؟؟

اما از ی طرف خوشحال بود ک قراره با اونی ک دوس داره ازدواج کنه 

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

خلاصه میگم 

اومدن خواستگارای  خانواده دو‌طرف راضی بودن و خوشحال قرار شد عید نوروز عقد کنن 

وی ۱۷سالش شده بود 

قرار بود تو‌۱۷سالگی عروس بشه 

وی با دوستاش  از این مزون به اون مزون از این اریشگاه به اون اریشگاه 

وی میخواست مثل ملکه ها باشه همه چی رو بهترین میخواست  کل فکر و ذکرش شده بود لباس عقد و مدل اریشش 

نزدیک عید بود ی ماه مونده بود به عید درگیر خریدمراسم و عید بود 

با دوتا از صمیمی ترین دوستاش بود خسته از بازار خرید رفتن شام بخورن  

وارد ی فست فودی شدن غذاشونو سفارش دادن 

تو اوج خستگی داشتن مسخره بازی میکردن  و میخندیدن ک یهو  صدای رعد و برق اومد 

نگاهی به خیابون از پنجره زدن 

وی عشقشو دید تو کافه روبرو 

لبش تا بناگوشش باز شد  

گفتش دخترا من  میرم پیش عشقم 

خداحافظی اینا کرد 

رفت از خیابون رد بشه 

نزدیک و نزدیک تر میشه

همون لحظه ی دختر اومد 

چی  

اون دختر کیه 

چی دست دادن 😳

بزن باران، ببار از چشمِ من…

بزن باران…

بزن باران بزن باران که شاید، گریه ام پنهان بماند…

بزن باران، که من هم اَبریـــم…

بزن باران، پُر از بی صبریـــم…

بزن باران، که این دیوانه سرگردان بماند

بهانه ای بده، به ابرِ کوچکِ نگاهِ من

در اوجِ گریه ها فقط، تو می شوی پناهِ من

2706