2733
2739
عنوان

داستان زندگی وی

| مشاهده متن کامل بحث + 2391 بازدید | 99 پست
اوخی😍عزیزدلم یک سال از من کوچیکتری پنج سال دیگه هم سطح دیدتون باز تر میشه هم اونموقع بهتر تصمیم ...

دورت بگردم 

مرسی قربونت 💜

انشالله

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فدات بشم من😘😘😘😘😘😘😘😘

خدانکنه 🧡

دکترگفت: چه اش هست ؟                                       گفتم توی سرش بازار مسگرهاست                                 توی دلش رخت میشورند🍂

داستانو خوندم عزیزم... گفتم حس خوبی به این پسر دارم. الکی نبود... رسالتشو انجام داده اگه نمیتونی باهاش باشی ولش کن 

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌
2731
داستانو خوندم عزیزم... گفتم حس خوبی به این پسر دارم. الکی نبود... رسالتشو انجام داده اگه نمیتونی باه ...

رسالت مگه پيامبره☹️

منم دوسش دارم مگه من گفتم  حسي بهش ندارم 

كلي خاطره باهاش دارم 

إسون نيس 

ولي فك كنم حرفاش دروغ بوده 😭

رسالت مگه پيامبره☹️ منم دوسش دارم مگه من گفتم  حسي بهش ندارم  كلي خاطره باهاش دارم  ...

مگه فقط پیامبر رسالت دارن دختر خوب؟؟ همه ما توو زندگی و این دنیا اومدیم که کاری انجام بدیم و بریم.. بزرگ فکر کن.. 

همین که میگی جلوی خطاهاتو گرفته و باعث شده نماز بخونی این ینی رسالت.. 

من میدونم توام دوسش داری و بهش، وابسته شدی این مدت... اما عاشق نیستی.. اگه باشی واقعا تغییر کردن واست مهم نیست... نمیدونم متوجه منظورم میشی، یا نه... 

فقط مطمعنم اون پسر کات نکرده.. خسته شده. 

دلم می خواهد یک دختر داشته باشم.❣دختری با موهای بلند مشکی و چشم های درشت خندان. اسمش را بگذارم "گیسو" و هر وقت دلم آشوب بود بنشانمش روی زانوانم و گیسهایش را ببافم تا قلبم آرام بگیرد.حالا که فکرش را میکنم دلم میخواهد "باران" هم داشته باشم. دختری لاغر و قد بلند که با صدایی مخملی برایم شعر بخواند. یک دختر تپل و مهربان با گونه های سرخ و گرد هم میخواهم. اسمش را بگذارم "آلما" و موهایش را با شامپوی سیب بشویم تا حسودی موهای طلایی خواهرش "گندم" را نکند. آدم برای دختری با موهای طلایی جز گندم چه اسمی می تواند بگذارد. معلوم است، "خورشید"! اصلا خورشید باید اولین دخترم باشد و هر صبح که چشمهایش را باز می کند ببیند خواهرش "شبنم" زودتر از او سماور را روشن کرده، "شادی" را بیدار کرده و به "نسترن" رسیده. دلم میخواهد در حیاط خانه م "ترانه" بخواند و "بهار" برقصد. "نگار"م خودش را لوس کند و من به هیچ کدام نگویم که روز تولد خواهرشان "الهه" مجذوب چشم هایش شده م. دلم چقدر دختر می خواهد. روزهایم بی "سحر"، شبهایم بی "مهتاب"، آسمانم بی "ستاره" و زندگی بدون "افسانه" ممکن نیست. تازه یک "ساقی" هم میخواهم تا سرم را گرم کند و "همدم" تا درد دل هایم را برایش بگویم. "رویا" می خواهم تا انگیزه زندگیم باشد و "آرزو" که دلیل نفس کشیدنم. دلم میخواهد یک دختر داشته باشم. دختری که خودم را توی چشمهایش و آرزوهایم را روی پیشانیش ببینم. هیچ اسمی توصیفش نکند. همه چیز باشد و هیچ نباشد. از هر قیدی آزاد باشد و در هیچ ظرفی جا نشود. رهای رها باشد! آری، انگار دلم می خواهد دخترم "رها" باشد...   وزن بعد زایمان 115...هدف اول... 110❌هدف دوم.. 105❌هدف سوم.. 100❌

ببین منم توو رفاه کامل بزرگ شدم توو شهر بزرگ اما وقتی عاشق شوهرم شدم باهاش رفتم لب مرز توو شهر محروم دارم زندگی میکنم بخاطر کارش... گفت نیا.. گفتم بی تو این شهر نفس کشیدن نداره... 

الانم اونجا عین بهشته واسم... همه میگفتن نمیتونی تو بلد نیستی اما تونستم.. ثابت کردم. 

مگه فقط پیامبر رسالت دارن دختر خوب؟؟ همه ما توو زندگی و این دنیا اومدیم که کاری انجام بدیم و بریم.. ...

من عاشقش نيستم  يبار عاشق شدم  ديگه نميتونم عاشق بشمم

اما دوسش دارم اونم خيلييييي ميخواد بره نميميرم اما داغون ميشم 

بعد تو بارون نيومد 

ذهنمويادت بهم زد

بعد تو  

خاطراتت هنوزم نميميره ي روزم

دستمو نيستي بگيري 

2740
ببین منم توو رفاه کامل بزرگ شدم توو شهر بزرگ اما وقتی عاشق شوهرم شدم باهاش رفتم لب مرز توو شهر محروم ...

پول برام مهم نيست اگه مهم بود پسراي پول دار زيادي دورم هستن ك نظر دارن اگه پول برام مهم بود نميخواستم باهاش ازدواج كنم