1874
2079
عنوان

کسی قرص باکلوفن به بچه اش داده؟

1403 بازدید | 11 پست

دکترمقدادی برای دخترم تجویز کرد گوگل ندارم عوارضشو ببینم تو‌نی نی سایتم قبلا خونده بودم دکتر مقدادی به بچه یکی از کاربرا هم همین باکلوفن‌و‌داده وقتی به یه دکتر دیگه نشون داده گفته این چیه داری به بچه ات میدی خوب شده تشنج‌ نکرده😖حالا من خیلی میترسم با اینکه چند نفری هم گفته بودن دکتر مقدادی به بچه اونا هم داده و خیلی راضی بودن دخترم چندروزه بی قراره و درست نمیخوابه نمیدونم برم بگیرم یا نه 

اصلا نمیدونم این بی قراریش برای چی هست😔

🥀یا عماد من لا عماد له🥀 ای تکیه گاه کسی که تکیه گاهی ندارد....🥀
باکلوفن شل کننده ی عضله اس.مشکل دخترتون چی بوده؟

هم رفلاکس شدید داره هم حساسیت به لاکتوز شیر گفت اگه خیلی بی قرار بود هر شب ۱/۴ بده

نگران نباش دقیقا منم همینطوری شده بودم. دکترساینا رو پیدا کردم و از دکترای اونجا مشورت گرفتم و مشکلم حل شد. [اینجا کلیک کن]

2064
همه ی داروها عوارض دارن اینم عوارض این دارو که احتمال داره بوجود بیاد ولی وقتی دکترش گفته بده

وایی😐

ممنون💗خیلی لطف کردین

ببین قرص سرماخوردگی هم کلی عوارض داره ولی این معنیش این نیست همیشه اتفاق میفته فقط ممکنه بفضی افراد ...

ممنونم💗💗💗

2032
دختر منم پنج ماهشه دکتر بیدارمغز براش باکلوفن تجویز کرد برای ریفلاکس عین آب رو آتیش بود واقعت نجاتمو ...

دکتر واسه دختر منم نوشته. نمیدونم بدم یا نه. دوس ندارم همش خواب باشه دلم میسوزه😓

دختر منم پنج ماهشه دکتر بیدارمغز براش باکلوفن تجویز کرد برای ریفلاکس عین آب رو آتیش بود واقعت نجاتمو ...

شما برای بچتون مصرف کردین؟بچتون چند وقت بعد مصرف خوب شد و دیگه قطع کردین؟

لطفا برای سلامتی بچم دعا کنید تا زودی حالش خوب بشه