2737
2739
عنوان

اومدم سفر ، نیمخوام برگردم ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 3280 بازدید | 106 پست
همهچینی نیستن کشوری شرقی من شنیدم فیلیپینیا خیلی اونجان چشاشون بادمیه خیلیاشون با ویزای کاری میرن را ...

راه اونا اینه ، کشوراشون با کشورهای غربی قرارداد دارن نیروی کار از اون کشورها میگیرن 

!!!I have a voice, so do you
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

هر رفتنی یه برگشتنی داره عزیزم. اینکه نمیخوای برگردی طبیعیه ولی باید منطقی فکر کنی. وقتی نمیشه دیگه باید مثل ادم بزرگا تصمیم بگیری نه مثل بچه ها پاتو بکوبی زمین بگی نمیام

برای کسی که دعوتنامه میفرسته واقعا بد میشه.واین کار اصلا نه منصفانه ست نه انسانی.و فکر نکن به همین راحتیه. چون اون کسی که قراره پرونده شما زیر دستش بره ، بچه نیست. و میدونه که شما شیک و مجلسی با بلیط قانونی اومدی، و دلیلی برای قبولی کیس شما نمیبینه.

من از توراه برگشتی ندارم..به سمت تو سرازیرم همیشه💗.... 🙏الهی شکر🙏
اگه بمونی برا اونکه ساپورتت کرده بد میشه ، دخترا اینجا از ایران کیس ازدواج پیدا کردن سختتره ، تا کسی ...

بله حتی برای ازدواج هم میگن باید از کشور خارج شم با ویزای نامزدی یا ازدواج برگردم داخل 

کاش اصلا نیومده بودم ، من کشورای اطراف ایران زیاد رفتم ولی اینجا دنیاش فرق داشت ، حالم خوب نیست 

2728
یه حرفی تو تی وی زدن از رفتن ب خارج منصرف شدم    گفتن ایرانی تو خارج حکایتش مث افغانی تو ا ...

نه عزیزم دروغ میگن ، تو ایران مثلا به ایرانیها خیلی بها میدن ؟ این کشورها همه رو به چشم ادم میبینن ، برا هرجا که باشی فرقی نداره انسانی . 

بله حتی برای ازدواج هم میگن باید از کشور خارج شم با ویزای نامزدی یا ازدواج برگردم داخل  کاش اص ...

متاسفانه راهی نیست مگه بری و دوباره راه قانونی شاید تحصیلی پیدا کنی . بمونی هم غیرقانونی هستی ، کار بهت نمیدن همه جا شماره سوشیال و کارت اقامت میخوان ، مثل کشورهای اطراف ایران نیست کار سیاه و ... باشه ، همه جا قانونیه مگه یه ایرانی پیدا کنی که قبول کنه یه همچین ریسکی بکنه با حقوق پایین بهت کار بده . چون قانونی و با بلیط و ویزا  از ایران اومدی قبولت نمیکنن . 

نه عزیزم دروغ میگن ، تو ایران مثلا به ایرانیها خیلی بها میدن ؟ این کشورها همه رو به چشم ادم میبینن ، ...

از ایرانیا نژاد پرست تر نیستن ک .قومیتها هم باهم درگیرن چ برسه خارجی باشن

2740
متاسفانه راهی نیست مگه بری و دوباره راه قانونی شاید تحصیلی پیدا کنی . بمونی هم غیرقانونی هستی ، کار ...

غیر قانونی که نمیمونم اصلا 

دیشب توی یه کافه ی ایرانی با چندنفر حرف زدم سه تاشون با ویزا اومده بودن تقاضا داده بودن قبول شدن ، اونا گفتن برنگرد ، اسم وکیلشون رو هم دادن یه خانوم ایرانی هست و معروف گفتن برو پیشش حتی برای بعضی از کیس ها مجانی کار میکنه 

واقعا اگه برگردی با کمال معذرت خیلی خیلی خیلی دیونه ای اونم تازه جدا شدی بمون زندگی تازه بساز با هم ...

همه همینو میگن وقتی میگم همه یعنی واقعا همه ، خودمم دلم میگیره سوار هواپیما شم برگردم 

2706